وبلاگ معرفت الله

لطفا به سایت اصلی ما مراجعه فرمایید www.marefatallah.com

وبلاگ معرفت الله

لطفا به سایت اصلی ما مراجعه فرمایید www.marefatallah.com

وبلاگ معرفت الله

مراجعه کنندگان محترم شما می توانید به سایت ما به آدرس www.marefatallah.com مراجعه فرمایید ضمنا انشاءالله تا یکماه اینده سایت فوق با 1300 موضوع تکمیل خواهد شد.
آنچه ما را به سر منزل منظور که همانا رسیدن به معرفت الله است می رساند
بی دلی در همه احوال خدا با او بود اونمی دید و زدور خدایا میکرد
گوهری که از کون و مکان بیرون بود طلب از گمشدگان لب دریا میکرد
آدرس ایمیل :alimohammadzadeh1344@yahoo.com
موضاعات این وبلاگ غبارتند از عرفان و اخلاق ، گناه و توبه ، خدا سنجیده ، شیطان و شیطان پرستی ، تشرفات به محضر امام الزمان عج ، آخرالزمان ، لقمه های حلال ،چشم برزخی ، طی الارض ، قبل از ظهور ،ظاهر ، دنیا بعد از ظهور ،صالحان ، ابدال ، اوتاد ، قطب ، مراقبه ،خودپرستی ، هوای نفس ،شهوت پرستی ،تزکیه نفس ، تقوا ،اولیای خدا ،اذکار اللهی ،انجلیستها، انجیل، تورات، زندگی پیامبران،مکاشفه........

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

پیش‌گویی یک کاهن از ظهور

پنجشنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۹، ۱۱:۲۰ ق.ظ
filemanager/6/ejtemaee/686
تولد و ظهور امام زمان(عج) در بسیاری از آثار و پیش گویی‌های گذشتگان آمده است. یکی از این پیش‌گویی ها که در کتاب بحار الانوار علامه مجلسی(جلد سیزدهم) نقل شده است، جالب است.

پیش‌گویی یک کاهن از ظهور و تولد امام زمان(عج)/ هنگامی که مظلومی در مدینه و پسر عموی وی در خانه خدا کشته می‌شود...

 تولد و ظهور امام زمان(عج) در بسیاری از آثار و پیش گویی‌های گذشتگان آمده است. یکی از این پیش‌گویی ها که در کتاب بحار الانوار علامه مجلسی(جلد سیزدهم) نقل شده، جالب است.

علامه مجلسی به نقل از کتاب "مشارق الانوار" از کعب بن حرث نقل می کند که "ذاجدان شاه" (از شاهان عرب اردن) برای استفسار موضوعی که در آن شک داشت به طلب "سُطیح کاهن" فرستاد. سطیح غسانى از کاهنان عرب و از مردم غسان اردن است، که نصرانى مذهب و عرب زبان بوده‏اند. چون سطیح آمد، شاه خواست او را امتحان کند پس یک دینار در کفش خود پنهان کرد و آنگاه به وی اجازه داد که داخل شود و چون وارد شد، شاه گفت: ای سطیح برای تو چه پنهان کرده‌اند؟ سطیح گفت: به خانه خدا و شب ظلمانی و صبح نورانی و هر گویا و گنگ سوگند یاد می‌کنم که میان کفش پای خود یک دینار پنهان کردی. شاه پرسید این راز را از کجا دانستی؟ گفت از یک جن که مانند برادر همه جا با من است پرسیدم.

سپس شاه گفت از آنچه در روزگاران پدید می‌آید مرا مطلع گردان. کاهن گفت: ای شاه هنگامی که نیکان از میان بروند و اشرار به جاه و مقام برسند و مقدرات الهی را تکذیب نمایند و اموال را به سختی تصرف کنند و دیدگان از گناهکاران بترسند و غذاهایی که حرام است شیرین و لذیذ شود و اختلاف‌نظرها پدید آید و عهد و پیمان ها نقض گردد و احترام یکدیگر کم شود، ستاره دنباله داری که عرب را پریشان کند طلوع می نماید.

در آن هنگام(پیش از ظهور حضرت) باران نبارد و رودها خشک شود و اوضاع روزگار دگرگون گردد و نرخ‌ها در همه جای جهان بالا رود و در آن موقع طایفه بربر با پرچم های زرد سوار  در مصر فرود آید مردی از فولاد سفیانی خروج کند و پرچم های سیاه را تبدیل به سرخ نماید و محرمات را مباح گرداند و زنان را در مقام شکنجه با پستان‌ها آویزان نماید و کوفه را غارت کند و راهها از زنان سفید ساق که آنها را همچون چهارپایان عبور می دهند پر می‌شود.

در آن موقع مهدی فرزند پیغمبر ظاهر گردد و این هنگامی است که مظلومی در مدینه و پسر عموی وی در خانه خدا کشته می‌شود و امر پوشیده آشکار گردد و با علائم خود موافق باشند.

در این وقت مرد وحشتناکی با یاوران ستمگر می‌آید و در این میان اقدام به قتل بزرگان کنند و آفتاب گرفته می‌شود و لشکر بیاید و صف ها بسته شود.

آنگاه پادشاه صنعای یمن که چون پنبه سفید و نامش حسین یا حسن است خروج کند و فتنه‌ها از میان برود و در آن وقت مردی مبارک و پاکیزه سرشت و راهنمایی یافته و سیدی علوی نسب ظهور نماید و مردم را نجات دهد. به وسیله ی او حق آشکار می‌شود و اموال را به طور مساوی تقسیم نماید.

و آنگاه شمشیر در غلاف می‌کند و دیگر خون نریزد. مردم با کمال نشاط و سرور زندگی کنند و با آبی که چشم روزگار آن را از خس و خاشاک پاک نگاه داشته غسل کند و حق را بر روستاییان برگرداند و میهمانی را در میان مردم افزون گرداند و با عقل خود گمراهی ها را از زمین می برد، گویی غباری بود که از بین رفت پس زمین را پر از عدل و داد کند و این بدون شک علائم قیامت است.

برداشت از سایت خبر  فوری