وبلاگ معرفت الله

لطفا به سایت اصلی ما مراجعه فرمایید www.marefatallah.com

وبلاگ معرفت الله

لطفا به سایت اصلی ما مراجعه فرمایید www.marefatallah.com

وبلاگ معرفت الله

مراجعه کنندگان محترم شما می توانید به سایت ما به آدرس www.marefatallah.com مراجعه فرمایید ضمنا انشاءالله تا یکماه اینده سایت فوق با 1300 موضوع تکمیل خواهد شد.
آنچه ما را به سر منزل منظور که همانا رسیدن به معرفت الله است می رساند
بی دلی در همه احوال خدا با او بود اونمی دید و زدور خدایا میکرد
گوهری که از کون و مکان بیرون بود طلب از گمشدگان لب دریا میکرد
آدرس ایمیل :alimohammadzadeh1344@yahoo.com
موضاعات این وبلاگ غبارتند از عرفان و اخلاق ، گناه و توبه ، خدا سنجیده ، شیطان و شیطان پرستی ، تشرفات به محضر امام الزمان عج ، آخرالزمان ، لقمه های حلال ،چشم برزخی ، طی الارض ، قبل از ظهور ،ظاهر ، دنیا بعد از ظهور ،صالحان ، ابدال ، اوتاد ، قطب ، مراقبه ،خودپرستی ، هوای نفس ،شهوت پرستی ،تزکیه نفس ، تقوا ،اولیای خدا ،اذکار اللهی ،انجلیستها، انجیل، تورات، زندگی پیامبران،مکاشفه........

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات


 

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله در روایتی می فرمایند:

«الْحَقُّ ثَقیلٌ مُرٌّ، وَ الْباطِلُ خَفیفٌ حُلْوٌ، وَ رُبَّ شَهْوَةِ ساعَةٍ تُورِثُ حُزْناً طَویلًا»؛ حق سنگین و تلخ است، و باطل سبک و شیرین؛ لیکن چه بسا یک لحظه شهوت پرستی، نگرانی و حزن طولانی در پی داشته باشد

دنیای دیروز دنیای ریاکاران و دروغگویان و زورمندان و حکام فاجر و فاسق بود و دنیای امروز بازهم همان دنیای قدیم است ولی با یک تفاوت بزرگ دنیای قدیم دنیای جهالت اصغر بود یا جهالت کهن و لی امروز جهالت نو یا اکبر است چون اگر دیروز مردم جهالتشان در زیر سایه علم نبود امروز جهالتشان با علم و تکنولوژی گره خورده است .بنابراین راست و دروغ های گم شده تمام موضوعات دیروز ،امروز هم وجود دارد ولی با شکل مدرن تر.

راست دیروز دروغ بود و باعث گمراهی اکثریت مردم جهان شد دو دین مسیحیت و یهودیت به بیراهه رفتند و این اقدام به واسطه تحریف بخشهایی از این دو کتاب توسط علمای این ادیان الهی بود و بعد هم انحراف پیروان توسط همین علمای این ادیان انجام شد و میلیاردها نفر را به بیراهه بردند و موضوع فرزند بودن موسی ع و عیسی مسیح ع را باب کردند و بعد از آن هم آنگونه دین را تفسیر به رای کردند که خود می خواستند و منافع انان را تامین میکردد و موحدین از اینان بسیار اندک بودند و هستند  و در دنیای اسلام افراط گرایان و منحرفان در فرقه های اسلامی هم صدها میلیون نفر را به بیراه بردند که البته نه به خاطر تحریف در قرآن که هرگز قرآن تحریف نشد بلکه بخاطر افکار مسموم متظاهران از دین که نه از سنت رسول ص پیروی کردند نه از روش ائمه هدی ع مگر تعداد اندکی از متقین و موقنین واقعی .


امام صادق علیه السلام فرمود: « هنگامی که قائم علیه السلام ظهور می‌کند، بسیاری از کسانی که خود را معتقد به او می‌دانستند، به او بی‌اعتقاد می‌شوند و به مذهب پرستندگان ماه و خورشید درمی‌آیند.»      

 پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود:« در آخرالزمان صورت انسان‌ها را همانند صورت آدمی می‌بینی ولی قلب‌هایشان قلب‌ شیطان است. سخنان‌شان از عسل شیرین‌تر و قلب‌هایشان از حنظل تلخ‌تر است. آنان گرگانی هستند که لباس آدمیزاد بر تن کرده‌اند.»

ولی امروز حالا دروغ دیروز را راست میپندارند و حالا برای بیان راستگویی و زدودن دروغ دیروز هیچ راهی وجود ندارد و بنظر میرسد می بایست با دنیایی بی ریشه روبرو باشیم که همگی پوسته نازکی از باورهای غلط را بعنوان دین قبول کرده و آنرا راست می انگارند نه فقط در ادیان آسمانی  بلکه در ادیان زمینی .


حضرت علی علیه السلام در خطبه پنجاهم نهج البلاغه می فرماید:

«یؤْخَذُ مِنْ هذا ضِغْثٌ وَ مِنْ هذا ضِغْثٌ فَیمْزَجانِ! فَهُناک یسْتَوْلی الشَّیطانُ عَلی اوْلِیائِهِ»

 

باطل اگر در لباس اصلی خود ظاهر شود، خریداری نخواهد داشت. از این رو، طرفداران باطل این دو را با هم مخلوط می کنند و معجونی از حق و باطل را عرضه می دارند و بدین وسیله بازار شیطان داغ می شود و شیطان بر اولیاء و دوستان خویش غالب می گردد.

و وقتی دجال واقعی بیاید اصلا کار دشواری ندارد از او یک اشاره کافیست تا همه قبول دعوت کنند .فیلم مسیح 2020 یا سریال آنرا ببینید متوجه عرض بنده خواهید شد.

 

 

 

اگر چه الان هم دجال به اشکال مختلف در زندگی روزانه همه مردم دنیا وجود دارد و اجنه با زمزمه در گوش همه اقشار مردم موفق شده اند همه را منحرف نمایند (بخاطر گناهانمان ما اجنه را به زندگی خود دعوت کردیم و آنها مارا تسخیر کردند )از سیاستمداران عالم تا علمای ادیان آسمانی و زمینی گرفته (تا جایی که علمایی این ادیان حکم به کشتن افراد بیگناه میدهند بطور مثال مسلمانان میانمار تا کشتار توسط گروههای منحرف سلفی القاعده-طالبان-داعش و...)از تجار تا بازرگانان از کارگران ساده تا ...هیچ انسانی نیست که از زیر این زمزمه و نوای دل انگیز شیطانی رد نشده باشد ،ولی به گفته خود شیطان لعین مگر عباد مخلص و صالحین که تعداد این انسانها در روی کره زمین در عصر فعلی یعنی آخر الزمان کمتر از 313 نفر است تا مجموعه پازل الهی برای ظهور حجتش تکمیل گردد.

به این فرمایش امام رضا ع در خصوص فتنه اخرالزمان در امت اسلام توجه فرمایید:
"همانا از کسانی که مدعی مودت ما اهل بیت هستند کسی هست که در فتنه‌گری، برای شیعیان ما از دجال شدیدتر است. (راوی) گفتم: برای چه؟ (امام) گفت: به خاطر دوستی با دشمنان ما و دشمنی با دوستان ما. چون چنین شد، حق با باطل آمیخته می‌شود و مؤمن از منافق بازشناخته نمی‌شود.(لطفا به سر این حدیث توجه فرمائید خیلی از مسائل را برایتان حل میکند)

وجود صالحین شرط اصلی است وگرنه دجال منشان در طول تاریخ به کرات آمده اند و رفته اند ولی جمع کردن این 313 نفر پس از رحلت امام حسن عسگری ع و امامت مهدی عج موضوع مهمی است .وگرنه تا دلت بخواهد سفیانی،هارون الرشید،معاویه،یزیدو...فراوان بودند و هستند در این همین خاورمیانه خودمان انقدر هست که نیاز به واردات خارجی غربی و شرقی نمی باشد.و همه اتفاقها اتفاقا در امت اسلام و در خاورمیانه ورق خواهد خورد.

حال سوال اول اینست ،راست و دروغ موضوعات و خطکش درست برای تعیین این دو  کجاست ؟قطعا خواهیم گفت قرآن و اهل بیت ع صددرصد درست است ولی بفرمایید پس چرا این همه گمراهی ،بیراهی،ظلالت و کج روی وجود دارد چون اهل فن آن که تشخیص دهند میشوند اولیای الهی که تعداد انها اندک و دسترسی به انها بسیار سخت .

کجایند مرحومین خلد اشتیانها ملکیها،قاضیها،زرآبادیها،دولابیها،شیخ خیاطها،بحرالعلوم ها،مرعشیها،مرواریدها،مولویها،شیخ بهلول ها،طباطبایی ها،بهجت ها،تهرانی ها ،میلانیها ،شیخ پینه دوزها و...همه اینها که گفتم در عصر ما می زیستند مربوط به صدسال قبل نبودند ولی امروز ظرف خالی است مدعی فراوان ولی اکثریت کذاب ،عرفان اصیل ناب نبوی ص کجاست اما تا دلت بخواهد عرفانهای دروغین ،سخنرانیهای ظهور در عالم فراوان از غرب و شرق  عالم تا در خاورمیانه و امت اسلام ولی گویندگان خودشان بوی حضرت عیسی ع و مهدی ع هم به مشامشان نرسیده .اگر گویندگان مرد عمل بودند که کار به اینجا نمی رسید که حالا تمام مردم دنیا فرق راست و دروغ را نمی دانند و این یعنی همان اصل اخرالزمان چنان راست و دروغ یا همان حق و باطل با هم آمیخته میشود که پیداکردن ان سختیرن کارها خواهد بود و تنها اولیای الهی با چشم و گوش و ...برزخی انرا در می یابند.


حضرت علی علیه السلام در این باره می فرمایند: «الا وَ انَّ الْحَقَّ مَطایا ذُلَلْ، رَکبَها اهْلُها، وَ اعْطُوا ازِمَتَّها، فَصارَتْ بِهِمْ الهُوینا حَتَّی أتَتْ ضِلًّا ظَلیلًا» حق مرکب آرام و راهواری است، اهل حق سوار بر این مرکب رام می شوند و زمام این مرکب به دست آنان داده می شود. به هر سو که بخواهند می رود و راحت و آسوده این مرکب شما را به پیش می برد، تا اینکه در سایه ای آرام بخش- که می تواند سایه رحمت الهی یا سایه درختان بهشتی یا سایه عرش و قرب خدا باشد- شما را به منزل مقصود می رساند.

تعجب نکنید این یک حقیقت محض است ،امروز سیاستمداران ،رسانه ها،فضای مجازی،سخنرانان در سراسر جهان با دروغگویهایشان در لباس صداقت و راستی و درستی همه مارا فریب داده اند و چرا فریب داده اند بخاطر ضعف ما در ایمان و تقوا و یا اصلا نداشتن ایمان .. کاری که دجال خواهد کرد همین است که راستها را دروغ جلوه میدهد ولی شکل و لعاب درستی به آن میدهد و همگی به اطاعت او خواهند درامد .

امروز یهودیان و مسیحیان با تحریفاتی که در کتاب خدا کردند و دین را منحرف کردند میلیاردها انسان منحرف شدند و این راه همچنان تا ظهور عیسی مسیح ع ادامه دارد و یا مسلمانان که قران انها تحریف نشد ولی به واسط علمای متظاهر به سنت پیامبر و اولاد او میلیاردها نفر را منحرف کردند .حالا در دنیای امروز ما راست دروغ شده و دروغ راست پنداشته میشود و اینجاست که مومنین خوار وذلیل میشوند در جامعه (در نزد پروردگارشان ارتقاء می یابند)،اینجاست که مدعیان دروغین بنام دین ،آزادی ،اخلاق و...مردم دنیا را به بیراه میبرند شاید باورش برایتان سخت باشد ولی تمام این کسانیکه ذکر شد عمله شیاطین و اجنه هستند و اجنه هم همه جور در خدمت ایشان .تا جائیکه انها در بین دینداران و مومنین هم نفوذ کرده اند چون قیمت انسانها در دست این مفسدین است و یکی را با مال و دیگری با شهوت قدرت و ان یکی را با علم و اعلم بودن و دیگری را با ...به راه خود بردند .

 

امام حسن عسکری درباره کسانی که دور حضرت مهدی را می گیرند خطاب به فرزندش فرمود: «قومی به آستانه ات گرد آیند که خداوند آنان را از سرشتی پاک و ریشه ای پاکیزه و گرانبها آفریده است. دل هایشان از آلودگی و نفاق و پلیدی و شقاق پاکیزه است در برابر فرمان های دینی فروتن اند. و دل هایشان از کینه و دشمنی پیراسته، رخسارشان برای پذیرش حق آماده و سیمایشان با نور فضل و کمال آراسته آیین حق را می پرستند و از اهل حق پیروی می کنند»(بحارالانوار، ج ۵۲، ص ۳۴۳)

 

کلام اخر دجال بسادگی و به راحتی ظهورو کارش را انجام میدهد اگرچه در نهایت توسط یکی از حضرات الهی عیسی مسیح و یا مهدی ع به درک واصل خواهد شد ولی راحتی کار او اینست که امروز در دنیای بشدت تکنولوژیکی و عصر ارتباطات هیچ چیز از حقیقت نصیب ما نمیشود و اخبار توسط افراد با امیال شرورانه خود تنظیم و به خورد جهانیان داده میشود و این تمرین آماده شدن مردم است برای حضور دجال تا براحتی در مسیر او حرکت نمایند.فراموش نکنیم این ابزار تا زمانی خوب هستند که تطهیر باشند و بر مبنای بی طرفی ،صداقت و حقیقت محض حرکت کنند که متاسفانه بنای کار فعلی اینها بر اساس ترویج تسلط ذهن ،انحراف ذهن ،تغییر نگرش معنوی به مادی و...

  • ایران - قزوین - علی اکبر محمدزاده

آخرالزمان

آمیزش حق و باطل

امام زمان

باطل

حق

دروغ

راست