إِلَهِي عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْكَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَيْكَ الْمُشْتَكَى وَ عَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِي الْأَمْرِ الَّذِينَ فَرَضْتَ عَلَيْنَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِكَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عَاجِلاً قَرِيباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ يَا مُحَمَّدُ يَا عَلِيُّ يَا عَلِيُّ يَا مُحَمَّدُ اكْفِيَانِي فَإِنَّكُمَا كَافِيَانِ وَ انْصُرَانِي فَإِنَّكُمَا نَاصِرَانِ يَا مَوْلانَا يَا صَاحِبَ الزَّمَانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ یان چاپ -->

وبلاگ معرفت الله

لطفا به سایت اصلی ما مراجعه فرمایید www.marefatallah.com

وبلاگ معرفت الله

مراجعه کنندگان محترم شما می توانید به سایت ما به آدرس www.marefatallah.com مراجعه فرمایید ضمنا انشاءالله تا یکماه اینده سایت فوق با 1300 موضوع تکمیل خواهد شد.
آنچه ما را به سر منزل منظور که همانا رسیدن به معرفت الله است می رساند
بی دلی در همه احوال خدا با او بود اونمی دید و زدور خدایا میکرد
گوهری که از کون و مکان بیرون بود طلب از گمشدگان لب دریا میکرد
آدرس ایمیل :alimohammadzadeh1344@yahoo.com
موضاعات این وبلاگ غبارتند از عرفان و اخلاق ، گناه و توبه ، خدا سنجیده ، شیطان و شیطان پرستی ، تشرفات به محضر امام الزمان عج ، آخرالزمان ، لقمه های حلال ،چشم برزخی ، طی الارض ، قبل از ظهور ،ظاهر ، دنیا بعد از ظهور ،صالحان ، ابدال ، اوتاد ، قطب ، مراقبه ،خودپرستی ، هوای نفس ،شهوت پرستی ،تزکیه نفس ، تقوا ،اولیای خدا ،اذکار اللهی ،انجلیستها، انجیل، تورات، زندگی پیامبران،مکاشفه........

پیام های کوتاه
طبقه بندی موضوعی

Image result for ‫ایت الله سیستانی‬‎ Image result for ‫ایت الله بهجت‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎

کد اخبار

بایگانی
آخرین نظرات
طرح صهیونیست‌ها برای تخریب مسجدالاقصی و ساخت «معبد سوم»


آیا تصمیم دونالد ترامپ در به رسمیت شناختن بیت المقدس (اورشلیم) به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، آغازی بر یک فاجعه‌ی جهانی و یا حتی یک جنگ جهانی است؟ آیا این انتقال پایتخت، پیش قراولی برای تخریب مسجد الاقصی و تجدید بنای معبد (هیکل) سلیمان نبی (ع) در این شهر خواهد بود؟

 

The Prophetic Return to Israel and the Third Temple

“I will bring back my exiled people Israel; they will rebuild the ruined cities and live in them.  They will plant vineyards and drink their wine; they will make gardens and eat their fruit.  I will plant Israel in their own land, never again to be uprooted from the land I have given them.”  (Amos 9:14–15)

So many skeptics around the globe like to proclaim that God has rejected the People of Israel and that Israel has been rebirthed by man alone.  Yet, we find in Scripture that God never intended to reject His People forever:

“You, Israel, My servant, Jacob whom I have chosen, Descendant of Abraham My friend, you whom I have taken from the ends of the earth, and called from its remotest parts and said to you, ‘You are My servant, I have chosen you and not rejected you.”  (Isaiah 41:9)

God always planned to bring the Jewish People back to the Land on His terms not man’s.  And just as the prophets foretold, the Jewish People are returning to the Holy Land from the four corners of the earth after 19 centuries of global exile:

“Do not fear, for I am with you; I will bring your offspring from the east, And gather you from the west.   “I will say to the north, ‘Give them up!’ And to the south, ‘Do not hold them back.’  Bring My sons from afar And My daughters from the ends of the earth.”  (Isaiah 43:5–6)

Not only are the exiles of Israel returning to the Promised Land, but preparations to build the Third Temple are progressing through the efforts of the Temple Institute and the Temple Mount Faithful Movement

 

تغییر پایتخت اسرائیل به بیت المقدس، نشانه‌ای از آرماگدون؟
بازگشت پیامبر به اسرائیل و معبد سوم "من مردم تبعید را  به اسرائیل خواهم آورد. آنها شهرهای ویران شده را بازسازی خواهند کرد و در آنها زندگی خواهند کرد. آنها تاکستان ها را می کنند و شراب خود را می نوشند. آنها باغ ها را می سازند و میوه می خورند من اسرائیل را در سرزمین خود میارم، هرگز دوباره از سرزمینی که به آنها داده ام، ریشه کن نمی شود. »(آموس 9: 14-15) بسیاری از افراد شکاک در سرتاسر جهان می خواهند اعلام کنند که خداوند مردم اسرائیل را رد کرده است و اسرائیل تنها توسط انسان مجددا مجروح شده است. با این حال، در کتاب مقدس می بینیم که خدا هرگز قصد ندارد مردم خود را برای همیشه رد کند: "شما، اسرائیل، بنده من، یعقوب که من انتخاب کرده ام، فرزند ابراهیم دوست من، شما که من از انتهای زمین گرفته اید، از قسمتهای دیگر آن و به شما گفتند: "شما بنده من هستید، من شما را انتخاب کرده ام و شما را رد نکرده ام" (اشعیا 41: 9) خدا همیشه قصد داشت که مردم یهودی را بر اساس شرایط او به غیر از انسان به سرزمین برساند. و همانطور که پیشگویی ها پیش بینی شده است، مردم یهودی پس از 19 قرن تبعید به سرزمین مقدس از چهار گوشه زمین بازگشتند: "نترس، زیرا من با شما هستم؛ من فرزندان تو را از شرق به ارمغان خواهم آورد و شما را از غرب جمع آوری می کنم. "من به شمال می گویم:" به آنها بده! "و به جنوب،" آنها را برگردانید "، پسران من را از دور و فرزندان من را از انتهای زمین بیرون آورید" (اشعیا 43: 5-6 ) نه تنها تبعیدهای اسرائیل برای بازگشت به سرزمین موعود است، بلکه آمادگی برای ساختن معبد سوم از طریق تلاش های موسسه معبد و جنبش مذهبی معبد کوه می گذرد.
 

 

احداث معبد سوم سلیمان، آغازگر جنگ جهانی سوم.

مسجدالاقصی و معبد سلیمان،مکان مقدس اسلام،مسیحیت،یهودیت یا چاشنی آغاز جنگ جهانی سوم .

مسجدالاقصی مکانی که به ادعای بهودیان،محل معبد سلیمان است و مسجدالاقصی برروی خرابه های آن ساخته شده است ،مکانی مقدس برای دین اسلام ،مسیحیت یهودیت به شمار می آید.

این مکانی است که مسلمین عقیده دارند که حضرت محمد (ص) از این مکان به آسمان معراج کردند و از طرف دیگر، باور صهیونیست ها بر این است که روزگاری معبد سلیمان در این مکان واقع بوده و باید بازسازی شود.

معبد سلیمان اولین بار توسط سلیمان نبی (ع) در سال960 قبل از میلاد مسیح ساخته شد و در سال 587 قبل از میلاد به دست بابلی ها ویران شد.

معبد دوم سلیمان در پی غلبه سپاهیان کوروش هخامنشی بر بابلیها در سال 539 قبل از میلاد مجددا ساخته شد و سرانجام در سال 70 بعد از میلاد توسط تیتوس- امپراطور رم - با خاک یکسان شد.

شش قرن بعد، زمانی که سپاه اسلام در سال 638 بعد از میلاد مسیح بر ارتش روم پیروز گشت و اورشلیم را از بیزانسیها گرفت، مسلمین در اورشلیم مسجدالاقصی را بازسازی کردند.

در قرن اخیر، پس از اشغال فلسطین توسط یهودیان و تشکیل دولت اسراییل و گسترش جنبش صهیونیسم ، صهیونیست ها برای محو آثار اسلامی از اورشلیم، ادعا کردند که خرابه های معبد سلیمان در زیر مسجدالاقصی واقع است و خاخام موشه فگلین رهبر یهودیان اسراییل و عضو حزب لیکود، جنبش ساخت معبد سلیمان را پایه ریزی کرد.

گروههای صهیونیست افراطی در اسراییل تلاش می کنند که با ادعای اینکه معبد سلیمان قبلا در مکان فعلی مسجدالاقصی قرار دارد، مسجد الاقصی را به هر نحو ممکن ویران کنند و بارها برای تخریب آن اقدام کرده اند.

واضح است که اقدام به تخریب مسجد الاقصی و ساخت دوباره معبد، موجب بروز موضع گیری های جهانی بر علیه اسرائیل می شود و جهان اسلام را بر علیه اسرائیل تحریک و موجب ایجاد بی ثباتی شدیدی در منطقه خاورمیانه می شود.

برای محققین مذهبی، این موضوع به مانند سناریویی می ماند که هزاران سال قبل در تورات (فصل نهم کتاب دانیال نبی)، انجیل (مکاشفات یوحنا) و احادیث اسلامی پیشگویی شده است.

 
براساس باوریهودیان تندرو بعد از ساخت این کنیسه برای سومین باروافتتاح آن به دست صهیونیست ها، از این پس به یهودیان اجازه داده خواهد شد که معبد سوم هیکل را که در مکان کنونی مسجد الاقصی بنا کنند.
نخستین بار این کنیسه در قرن 19 به صورت رسمی از سوی موسی بن میمون مصری بازسازی شد، ولی در جالب ترین افتتاحیه آن در چند روز اخیر این کنیسه با وجود رقص و نوشیدن الکل در کنیسه بازگشایی شد که از نظر یهودیان متدین خوردن شراب در کنیسه و رقص در این مکان به منزله خروج از دین یهود قلمداد می شود.
از یهود کلاسیک توراتی و تلمودی با سابقه تورات 3300 سال و تلمود نهایی با1500 سابقه سال که در آن زمان یهود در مقابل جهان کفر قرار داده شده بود، تا یهود امروزی یعنی یهود پانصد سال یا هزار سال پیش تاکنون،افراطی ها رادیکال های یهودی در قالب کنفرانس صهیون هرچه دلشان خواست در تاریخ قوم یهود تحریف کردند.
در این بین ساخت معبد هیکل منتسب به سیلمان نبی نیز یکی از این روایت های تلخ تحریف صهیونیست ها می باشد، تا به واسطه ساخت این معبد قوم یهود در جهان بر همه اقوام و ادیان غلبه کند و یهودیان را نسبت به دیگران به واکنش های تند وارد کنند.

مسیحیت صهیونیزم پس از تحریف های سازمان یافته در کتاب عهده عتیق،در کتاب جنجالی " نگهبان معبد سلیمان " تحریف بزرگی در این تاریخ آغاز کرد و برای دستیابی به منجی آخرالزمان یهودیت، مسلمان کشی را ترویج کرد و به جنگهای صلیبی دست یازی می کند.
با ساخت فیلم سینمایی"پی" از سوی " آلون نوردفسکی" کشتار مردم مسلمان فلسطین و مسیحیان عیسوی اصیل از سوی یهودیت صهیونیزم و مسیحیت صهیونیزم امری مقدس جلوه داده شد.
صهیونیزم در آغاز این تحریف خود برای برپایی معبد سلیمان که از مجموعه کنیسه های پیرامون مسجد الاقصی تشکلی خواهد شد،نان و شراب را به عنوان غذای حضرت مسیح اعلام کرد و از آن به عنوان خون(شراب) وگوشت (نان) یاد می کرد که مسیحیت اصیل باید دچار آن شود، تا صهیون پا بگیرد.
مسیحیت صهیونیزم برای برپایی " مملکت داوودی " در آخرالزمان، کشته شدن دو سوم جمعیت یهودیان دنیا و کشتن 400 میلیون مسلمان را لازم و واجب می داند و تنها راه بازگشت مسیح(ص) برای آغاز حکومت یک هزار ساله در معبد سلیمان را، کشته شدن این تعداد از مسلمانان و یهودیان می داند.

" فرانک لوف" رئیس شرکت " کینتی" اسرائیلی ،طی اطلاعیه ای اعلام کرد که ساخت " معبد یهودی سوم " موسوم به " معبد سلیمان " را آغاز نموده است.

در این اطلاعیه آمده است جمع آوری مبالغ مالی برای تکمیل این بنا با هماهنگی خاخام " حاییم ریچمان" عضو " معهد معبد" و سایرین به منظور " ساخت هیکل سوم و تاسیس دولت یکپارچه صهیونیستی فلسطینی " انجام خواهد شد .

لازم به ذکر است که گروههای یهودی دیگر نظیر " مسیحیان انجیلی" و " گروه نماز اورشلیم" و " موسسه جبل هیکل " و " هیئت میز گرد دینی" و ... که تعداد اعضای آنها مجموعا به 60 میلیون نفر در سراسر جهان می رسد، از حامیان ساخت هیکل سوم با هدف گامی برای بازگشت مسیح و شروع نبرد آرماگدون بر اساس معتقدات غربی می باشند . در حالی که مسلمانان و کلیسای ارتدکس قبطیان و مسیحیان عرب در خاورمیانه، به دلایل متعدد مذهبی و سیاسی مخالف ساخت هیکل سوم می باشند.

انتظار میرود تخریب مسجدالاقصی و ساخت معبد سوم امسال شروع شود و قبل از ۱۴ می ۲۰۱۸ پایان یابد. شاید برای ماجراجویی‌های دیگر اسرائیلی‌ها به روش هزینه/منافع مطلب را بررسی کنند. اما این موضوع چیزی است که اساسا اسرائیل برای آن بنیان شده و ۷۰ سال برای آن برنامه‌ریزی کرده‌اند. درگیری‌های اخیر در مسجدالاقصی و تحصن بعضی مردم نیز به این دلیل است که میدانند زمان تخریب این مساجد نزدیک است و قصد دارند هرچه در توان دارند برای دفاع از آنها تلاش کنند.

خبرهای زیادی در سالهای اخیر به گوش میرسید که تمام مصالح ساخت معبد، قبلا آماده شده و تمام سنگهایی که در ساخت معبد بکار خواهد رفت قبلا تراشیده و آماده است. بنابراین ساخت معبد سوم در زمانی بسیار کوتاه انجام خواهد شد.


هم اکنون مسجد الاقصی در حال حفاری شدن و تخریب است. و ویرانی این مسجد یکی از نشانه های ظهور مهدی (ع) است.

بسیاری از ما حتی مسجد الاقصی واقعی را نمی شناسیم و این اصلا اتفاقی نیست و انچه که ما از تلویزیون مشاهده می کنیم مسجد قبه الصخره است که گنبدی زرد رنگ دارد اما مسجدالا قصی گنبدی تیره دارد که هم اکنون توسط صهیونیست ها و به بهانه بازسازی معبد سلیمان که اصلا معبد نبوده و بلکه مسجدی بوده که توسط حضرت سلیمان بنا نهاده شده است در حال تخریب می باشدو به اشتباه تصویر مسجد قبه الصخره نشان داده می شود تا همچنان به حفاری های خود در این مکان مقدس به عنوان قبله اول مسلمین و محل معراج پیامبر(ص) ادامه داده تا کسی به آن پی نبرد.


چرا معبد سلیمان اهمیت دارد ؟

برای شروع این آیات رابخوانید و پیروی کردند سخنانی را که دیوان و شیاطین در ملک سلیمان به افسون و جادوگری می اموختند وهرگز سلیمان با به کاربردن سحر به خداوند کافر نگشت ولی شیاطین کافر گشتند و سحر به مردم می آموختند و انچه در بابل به دو فرشته ی هاروت و ماروت نازل شد پیروی کردند در صورتی که آن دو ملک چیزی به مردم نمی اموختند مگر این که به مردم بگویند کار ما فتنه و امتحان است مبادا کافر شوی اما مردم از ان دو ملک چیزی را می آموختند که مابین زن و شوهر جدایی می افکند البته به کسی زیان نمی رساندند مگر آن که خدا بخواهد چیزی که می آموختند به خلق زیان می رسانید وسود میبخشید و مسلما می دانستند هر که چنین کند در عالم آخرت هرگز بهره ای نخواهد برد و آنان به بهای بدی خود را فروختند اگر می دانستند

سوره ی بقره ایه 102

همان طور که خواندید سلیمان هرگز کافر نشد .... و معبدی نداشت و محلی داشت برای عبادت خداوند اما ماسون ها این را باور ندارند و معتقد اند که سلیمان بزرگترین جادو گر آنهاست همان طور که میدانید سلیمان قدرت کنترل اجنه از طرف خداوند داشت از این رو انها معتقد اند او خود به تنهایی اجنه را احضار می کرده و اجنه با دل و جان به او خدمت می کردند.

معتقد اند او معبدی داشته با کف شطرنجی برای احضار اجنه در حالی که این ادعا درست نیست .

معمولا مر سوم است با سطح شطرنجی اجنه را اخضار می کنند برای همین در دین اسلام نگاه کردن به صفحه ی شطرنجی مکروه است.


تغییر پایتخت اسرائیل به بیت المقدس، نشانه‌ای از آرماگدون؟گوساله ی سرخ موی

در دین انها این مطلب وجود دارد که باید در و دیوار معبد را با خون این گوساله شست و شو دهند این گوساله  نباید گاو شود این یکی دیگر از نشانه های این که مهدی و دجال هر دو نزدیک اند.

سال هاست که دولت اسراییل در حال آماده سازی مقدمات لازم جهت ساخت سومین معبد سلیمان در اورشلیم است و تمام مقدمات ساخت معبد توسط خاخامهای یهودی مهیا شده است. اما آن گونه که در کتاب سِفر اعدادقسمت نوزدهم آمده که قبل از شروع عملیات ساخت معبد، باید مراسم تطهیر انجام شود و برای انجام آن می بایست گوساله ای سرخ موی قربانی شود.

بر اساس تعالیم یهود، این گوساله می بایست سرخ موی و بدون هیچ عیب و نقصی باشد؛ و هیچ گاه یوغی بر آن قرار نگرفته و گوساله ای نزاده باشد.

این گوساله در هنگام قربانی باید حتماً 3 ساله باشد.

در روز مراسم، باید گوساله در مکانی خارج از اردوگاه محل اقامت خاخامها در محوطه ی معبد، قربانی شود. پس از آن مقداری از خون او برداشته شده و در جلوی خیمه اجتماع پاشیده می شود.

سپس گاو به همراه پوست، گوشت، چرم، فضولات و خونش تماماً به همراه چوب سرو و زوفای مصری به وسط آتش انداخته شده و آتش را تا خاکستر شدن گوساله روشن نگاه می دارند. محل قربانی و سوزاندن گاو در کنار کوه زیتون قرار دارد. پس از سوزاندن گوساله، شخصی پاک می بایست خاکسترها را جمع آوری کرده و به بالای کوه زیتون ببرد.

پس از آن توده ی عظیم خاکستر به جای مانده را با آب مخلوط کرده و آب تطهیر را از آن تهیه می کنند.