إِلَهِي عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْكَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَيْكَ الْمُشْتَكَى وَ عَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِي الْأَمْرِ الَّذِينَ فَرَضْتَ عَلَيْنَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِكَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عَاجِلاً قَرِيباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ يَا مُحَمَّدُ يَا عَلِيُّ يَا عَلِيُّ يَا مُحَمَّدُ اكْفِيَانِي فَإِنَّكُمَا كَافِيَانِ وَ انْصُرَانِي فَإِنَّكُمَا نَاصِرَانِ يَا مَوْلانَا يَا صَاحِبَ الزَّمَانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ یان چاپ -->

وبلاگ معرفت الله

لطفا به سایت اصلی ما مراجعه فرمایید www.marefatallah.com

وبلاگ معرفت الله

مراجعه کنندگان محترم شما می توانید به سایت ما به آدرس www.marefatallah.com مراجعه فرمایید ضمنا انشاءالله تا یکماه اینده سایت فوق با 1300 موضوع تکمیل خواهد شد.
آنچه ما را به سر منزل منظور که همانا رسیدن به معرفت الله است می رساند
بی دلی در همه احوال خدا با او بود اونمی دید و زدور خدایا میکرد
گوهری که از کون و مکان بیرون بود طلب از گمشدگان لب دریا میکرد
آدرس ایمیل :alimohammadzadeh1344@yahoo.com
موضاعات این وبلاگ غبارتند از عرفان و اخلاق ، گناه و توبه ، خدا سنجیده ، شیطان و شیطان پرستی ، تشرفات به محضر امام الزمان عج ، آخرالزمان ، لقمه های حلال ،چشم برزخی ، طی الارض ، قبل از ظهور ،ظاهر ، دنیا بعد از ظهور ،صالحان ، ابدال ، اوتاد ، قطب ، مراقبه ،خودپرستی ، هوای نفس ،شهوت پرستی ،تزکیه نفس ، تقوا ،اولیای خدا ،اذکار اللهی ،انجلیستها، انجیل، تورات، زندگی پیامبران،مکاشفه........

پیام های کوتاه
طبقه بندی موضوعی

Image result for ‫ایت الله سیستانی‬‎ Image result for ‫ایت الله بهجت‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎

کد اخبار

بایگانی
آخرین نظرات

توضیح اینکه نقل این خبر به معنای تایید آن از طرف مدیریت این سایت و وبلاگ معرفت الله نمی باشد و صرفا جهت اطلاع و مطالعه عزیزان برای آشنایی با باورهای آخرالزمانی قوم یهودیت و مسیحیت داشته و قطعا صحت آن نیاز به ارائه احادیث نبوی و اهل بیت علیهم السلام میباشد که بنده حدیثی در این خصوص پیدا نکردم .

در هر دو آیین مسیحیت و یهودیت، گوساله سرخ نشانه‌ای از «آخرالزمان» است.

 

گفته شده که تولد و قربانی کردن گاو سرخ پیش از ساخت «معبد سوم در اورشلیم (بیت المقدس)» صورت می‌گیرد. در جریان اصلی یهودیت راستکیش، بازسازی معبد پیش از ظهور «مسیح یهود» (ماشیا) صورت می‌گیرد. دو معبد پیشین نابود شده اند.

 

اگرچه «موسسه معبد» و دیگر سازمان‌ها با هدف ساخت «معبد سوم بر کوه موریا یا حرم شریف (قدس)» تاسیس شده اند، اما برخی کارشناسان الهیات می‌گویند ساخت «معبد سوم» با «روز قیامت» یا «آخرالزمان» مرتبط است.

انجمن یهودیان افراطی اعلام کرد، از سوی وزارت جنگ اسرائیل به خاطر تولد «گوساله قرمز»، سرمایه و بودجهدریافت کرده است. گوساله قرمز در کتاب تورات نشانه ای از پایان جهان است. این یهودیان می گویند پدیدار شدن گوساله قرمز با تخریب مسجدالاقصی و ساخت هیکل ادعایی شان، فرود نجات بخش یهود، نبرد هرمجدّون و در نهایت پایان جهان همراه است. دو روزنامه «سان» و «نیوز ریپابلیک» اعلامیه انجمن معبد هیکل را منتشر کردند. این انجمن در تلاش است تا آنچه «هیکل سوم» نامیده می شود، بسازد.
آنها می گویند گوساله ی وعده داده شده در تورات در 28 آگوست سال 2018 میلادی، مصادف با سال 5778 تاریخ یهودی به دنیا آمده که نشانه ای از تطهیر جهان است. خاخام «چِین ریچمن» که تمام زندگی خود را صرف یافتن نام و نشانی از این گوساله سرخ موکرده است، می گوید: حال که وعده ی تولد گوساله قرمز تحقق یافته، زمان ساختن هیکل سوم نیز فرا رسیده است. قرار است، درباره این گوساله تحقیق شود تا مطمئن شوند که همان گوساله مورد نظر است.
انجمن معبد هیکل از سه سال پیش برنامه ای با نام «پرورش یک ماده گوساله سرخ در اسرائیل» را آغاز کرده اند. این پروژه از سوی وزارت جنگ اسرائیل با 12 هزار دلار حمایت مالی شد و دو سازمان آمریکایی هم 50 هزار دلار به آن کمک کردند. خاکستر این گوساله باعث تطهیر یهودیان و جواز آنها برای ورود به هیکل مقدس مورد ادعایشان است. 
آنها می گویند از سال ۷۰ میلادی گاو سرخ موی خالص با اوصاف مورد نظر متولد نشده بود. آنها در دوران هیکل اول و دوم گاوهای سرخ مویی را ذبح کردند و در جستجوی گاو سرخ مو برای هیکل سوم بودند که به گفته ی آنها حالا متولد شده است و نخستین قربانی خواهد بود که در محراب هیکل سوم پس از ساخت آن سوزانده خواهد شد.
این گوساله سرخ مو ذبح شده و سوزانده می شود و خاکستر آن در برکه آبی ریخته می شود و یهود با فرو رفتن در این برکه خود را از آلودگی ها پاک خواهد کرد و در آن زمان اجازه خواهند داشت، آزادانه وارد هیکل شوند. این که قرار است با این بهانه، ساخت هیکل سوم آغاز شود، هنوز مشخص نیست، اما رژیم اشغالگر صهیونیستی از زمانی که سرزمین های فلسطینی را اشغال کرده، با استناد با به روایت های مذهبی یهود، بسیاری از فعالیت های خود را توجیه کرده و پیش برده است.

 

 

اختصاصی الحماة: گروههای یهودی افراطی برای ساخت کنیسه ای بر روی ده ستون بزرگ ( به عدد ده فرمان حضرت موسی به قوم بنی اسرائیل) پرده مدت هاست که در حال فعالیت می باشند . این کنیسه قرار است در صحن براق ساخته و سپس تا قبه الصخره امتداد یابد و قبه الصخره همان مکانی است که یهودیان معتقدند مرکز "هیکل" در آن واقع شده.
 علت اینکه صهیونیستها تا کنون مسجد را تخریب نکرده اند عوامل سیاسی و شرایط فعلی سیاسی داخلی اسرائیل نیست چه آنها از تخریب مسجد الاقصی ترسی ندارند بلکه این موضوع به دلایل اعتقادی و دینی آنها بر می گردد.
صهیونیستها معتقدند آنها هنوز برای ساخت "هیکل" ( معبد سوم سلیمان) به طهارت و نرسیده اند و منتظر ظهور ( تولد )گوساله سرخ موی و سوزاندن آن و تطهیر کردن خود و مکان مسجدالاقصی ( محل بنای هیکل سوم) با خاکستر آن گوساله هستند!
صهیونیستها در وضعیت آمادگی کامل برای تخریب مسجد الاقصی و بنای کنیسه می باشند و یک کارخانه بزرگ در نزدیکی شهر " عرا" در صحرای نقب ، سنگهای مخصوص کنیسه را به همراه لباسهای خاخامهای یهودی و ادوات لازم برای بنای این کنیسه را تولید و آماده کرده اند.