إِلَهِي عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْكَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَيْكَ الْمُشْتَكَى وَ عَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِي الْأَمْرِ الَّذِينَ فَرَضْتَ عَلَيْنَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِكَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عَاجِلاً قَرِيباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ يَا مُحَمَّدُ يَا عَلِيُّ يَا عَلِيُّ يَا مُحَمَّدُ اكْفِيَانِي فَإِنَّكُمَا كَافِيَانِ وَ انْصُرَانِي فَإِنَّكُمَا نَاصِرَانِ يَا مَوْلانَا يَا صَاحِبَ الزَّمَانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ یان چاپ -->
بسللیم

وبلاگ معرفت الله

لطفا به سایت اصلی ما مراجعه فرمایید www.marefatallah.com

وبلاگ معرفت الله

مراجعه کنندگان محترم شما می توانید به سایت ما به آدرس www.marefatallah.com مراجعه فرمایید ضمنا انشاءالله تا یکماه اینده سایت فوق با 1300 موضوع تکمیل خواهد شد.
آنچه ما را به سر منزل منظور که همانا رسیدن به معرفت الله است می رساند
بی دلی در همه احوال خدا با او بود اونمی دید و زدور خدایا میکرد
گوهری که از کون و مکان بیرون بود طلب از گمشدگان لب دریا میکرد
آدرس ایمیل :alimohammadzadeh1344@yahoo.com
موضاعات این وبلاگ غبارتند از عرفان و اخلاق ، گناه و توبه ، خدا سنجیده ، شیطان و شیطان پرستی ، تشرفات به محضر امام الزمان عج ، آخرالزمان ، لقمه های حلال ،چشم برزخی ، طی الارض ، قبل از ظهور ،ظاهر ، دنیا بعد از ظهور ،صالحان ، ابدال ، اوتاد ، قطب ، مراقبه ،خودپرستی ، هوای نفس ،شهوت پرستی ،تزکیه نفس ، تقوا ،اولیای خدا ،اذکار اللهی ،انجلیستها، انجیل، تورات، زندگی پیامبران،مکاشفه........

Image result for ‫ایت الله سیستانی‬‎ Image result for ‫ایت الله بهجت‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎
آخرین نظرات

ما در کجای راهیم ؟

پنجشنبه, ۲۳ فروردين ۱۳۹۷، ۱۲:۲۱ ب.ظإِنَّ اللَّهَ لَا یَظْلِمُ النَّاسَ شَیْئًا وَلَٰکِنَّ النَّاسَ أَنفُسَهُمْ یَظْلِمُونَ ﴿یونس: ٤٤﴾ 

خدا به هیچ وجه به مردم ستم نمى‌کند، لیکن مردم خود بر خویشتن ستم مى‌کنند.
اینهمه خون حجامت ملتهای مظلوم برای چیست؟

وقتی دیدی حکومتهای  دنیا در دست سفیهان و ظالمان افتاد، بدان که خرمندان و عالمان در گوشه ای کنج عزلت گزید ه اند و در غم و غصه فرو رفته اند ،

بکی برای بندگان مظلوم و دربند و دیگر برای آینده ای تاریک  که در انتظار انسانیت است ،

و در این هنگام  می بایست کمی با شعور و تفکر آشنا شویم و بدانیم که اگر این شعور را داشتیم هرگز این حاکمان و جباران و نادانان سروران جهان نبودند .

امروز دنیا در دست بی خرددانیست که یکسرش را ترامپ و سوی دیگرش را پوتین و جنوبش را  تفکرات الحادی و شمالش را تفکرات نژاد پرستانه احاطه کرده. خوب بیندیش و ببین همه ای این فلاکت از کجا بر انسانها حاصل شد . (گروهای افراطی راست در اروپا و پا گرفتن اینان و با رای اکثریتی مردم به ظاهر متمدن اروپا).

دو کس تور را می ازارند یکی نادانان و دیگری مردگان چون تو باید برای اولی تحمل و صبر پیشه کنی و فقط نظارگر باشی و چاره ای جز تحملش تور را نیست ،و برای دومی گریه و  سوگواری کنی در حالی که او رفته است و درد فراق او برای تو به ارث مانده است .

بر مردمی که به درو غ گویانشان و هوسرانانشان آری میگویند و آنان را امین کار خودشان میپندارند همین بس که منبعد شاهد مرگ اخلاقیات و انسانیت خواهند بود.(کمی به دنیای اطرافتان نگاه کنید عمیق و متفکرانه کمی با تامل ) وقتی «نوام چامسکی» زبا‌ن‌شناس و فیلسوف بلندآوازه آمریکایی در سخنانی انتخاب «دونالد ترامپ» برای ریاست‌جمهوری آمریکا را خطری جدی برای بقای نوع بشر دانست.او در این سخنان که در کلیسای تاریخی «ریورساید» در «منهتن» برگزار شد خطاب به جوانان حاضر در جمع گفت: «شما با مشکلاتی مواجه خواهید شد که در ۲۰۰ هزار سال تاریخ بشریت هرگز سابقه نداشته است.»

جنگهای امروز و کشتار انسانهای بیگناه و آوارگی و فقر و گرسنگی حاصل تلاش خودمان برای سیر کردن بی شرفتترین انسانها بوده و خواهد بود و در این هنگام از اولیای الهی و مردان خدایی و انسانهای باشرف محروم خواهیم شد.

کمی بیندیشیم چرا یک ساعت تفکر برابر با عبادت 60 ساله است .

در دنیایی که دموکراسی انرا ظالمان تعریف و تعبیر و تفسیر کنند حاصلش میشود سیر قهقرایی بسوی ظلمت و تاریکی و مرگ وجدان .انسانها شرف را می فروشندو در عوض متاع پست دنیا را گدایی میکنند وانگاه انتظار معجره را میکشند.

مسیح ع و مهدی عج زمانی ظهور میکنندکه تو و دقیقا خود تو نه با زبانت بلکه با قلبت و عملت اور را بخوانی و وجودت را خاک زیر پایشان نمایی .ببین چقدر برای آمدنشان آماد ه ای ،اعمالت را بسنج قبل از اینکه یار بیاید و تو رسوای عالم شوی .

آیا انسانهای امروز خسته و فرسوده از این هم ظلم ، جور ، کشتار ، بی عدالتی و.....است .

امروز دینهای الهی در دست کسانی است که بجای دعوت به خدا ،راه شیطان را ترویج میکنند . داعش ،طالبان،القاعده سپاه صحابه  و.....با فتوایی چه کسانی مشروعیت پیداکردند.(مفتیهایی به ظاهر مسلمان).دستور شکنجه و کشتار انسانهای بیگناه توسط چه کسانی صادر میشود.

آیا جنگهایی صلیبی دوره جدید حاصل تفکرات انجلیستهایی تندرو یا همان مسیحیان صهیونیسم چشم انتظار مسیح ع نیست؟

قطب یهودیت در تفکر چه چیزیی است آیا آمدن عیسی مسیح ع یا احاط و سیطره بر تمام جهان (ثروتمندان یهودی چنبره زده بر سیستم آمریکا و حتی سایر کشورهایی اروپایی مثل سنا ،اتحادیه اروپا و هالیود و...)؟

تکنولوژی امروز انسانها را بسمت اخلاقیات سوق داده یا بلعکس ؟

در تفکر ادیان زمینی که دستور کشتار انسانهای بیگناه و مردمان مسلمان میانمار را صادر میکننددر کجای مرز انسانیت و حیو انیت قرار میگیرد؟

مارکسیسم ،کمونیسم،سوسیالیسم و.....سایر نظامهای ضد سرمایه داری و به اصطلاح عدالت محور در کجای جامعه عدالت پرور هستند؟

توجیح کشتار انسانهای بیگناه در افغانستان،پاکستان،یمن،عراق،سوریه،بحرین،میانمار و....در کجای حس انسان دوستانه کشورهای حامی دموکراسی و ازادخواهی قرار دارد؟

باعث و بانی این دین زدگیها در سطح ادیان اللهی و زمینی کیست؟

هزینه های گروه های تروریستی در جهان توسط چه کشورها و سازمانها و گروههای تامین میگردد؟

و نابودی افکار های پاک  بی آلایش از انحراف توسط چه کسانی خاموش میشود؟

اینها و صدها و هزاران درد بی درمان در دنیای به ظاهر متمدن امروز حاصل چیست ،فکر و اندیشه یا جهل و نادانی مطلق.

آیا امروز دنیا در قبضه مبلغین راستین خداست یا متدینین  به فرمان  شیطان .


کمی تفکر یک جرعه آب معرفت نوش جان کنیم .

تا کی به تمنای وصال تو یگانه
اشکم شود، از هر مژه چون سیل روانه
خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه
ای تیر غمت را دل عشاق نشانه
جمعی به تو مشغول و تو غایب ز میانه
رفتم به در صومعهٔ عابد و زاهد
دیدم همه را پیش رخت، راکع و ساجد
در میکده، رهبانم و در صومعه، عابد
گه معتکف دیرم و گه ساکن مسجد
یعنی که تو را می‌طلبم خانه به خانه
روزی که برفتند حریفان پی هر کار
زاهد سوی مسجد شد و من جانب خمار
من یار طلب کردم و او جلوه‌گه یار
حاجی به ره کعبه و من طالب دیدار
او خانه همی جوید و من صاحب خانه
هر در که زدم، صاحب آن خانه تویی تو
هر جا که روم، پرتو کاشانه تویی تو
در میکده و دیر که جانانه تویی تو
مقصود من از کعبه و بتخانه تویی تو
مقصود تویی، کعبه و بتخانه بهانه
بلبل به چمن، زان گل رخسار نشان دید
پروانه در آتش شد و اسرار عیان دید
عارف صفت روی تو در پیر و جوان دید
یعنی همه جا عکس رخ یار توان دید
دیوانه منم، من که روم خانه به خانه
عاقل، به قوانین خرد، راه تو پوید
دیوانه، برون از همه، آیین تو جوید
تا غنچهٔ بشکفتهٔ این باغ که بوید
هر کس به زبانی، صفت حمد تو گوید
بلبل به غزلخوانی و قمری به ترانه
بیچاره بهایی که دلش زار غم توست
هر چند که عاصی است، زخیل خدم توست
امید وی از عاطفت دم به دم توست
تقصیر خیالی به امید کرم توست
یعنی که گنه را به از این نیست بهانه