إِلَهِي عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْكَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَيْكَ الْمُشْتَكَى وَ عَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِي الْأَمْرِ الَّذِينَ فَرَضْتَ عَلَيْنَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِكَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عَاجِلاً قَرِيباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ يَا مُحَمَّدُ يَا عَلِيُّ يَا عَلِيُّ يَا مُحَمَّدُ اكْفِيَانِي فَإِنَّكُمَا كَافِيَانِ وَ انْصُرَانِي فَإِنَّكُمَا نَاصِرَانِ يَا مَوْلانَا يَا صَاحِبَ الزَّمَانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ یان چاپ -->
بسللیم

وبلاگ معرفت الله

لطفا به سایت اصلی ما مراجعه فرمایید www.marefatallah.com

وبلاگ معرفت الله

مراجعه کنندگان محترم شما می توانید به سایت ما به آدرس www.marefatallah.com مراجعه فرمایید ضمنا انشاءالله تا یکماه اینده سایت فوق با 1300 موضوع تکمیل خواهد شد.
آنچه ما را به سر منزل منظور که همانا رسیدن به معرفت الله است می رساند
بی دلی در همه احوال خدا با او بود اونمی دید و زدور خدایا میکرد
گوهری که از کون و مکان بیرون بود طلب از گمشدگان لب دریا میکرد
آدرس ایمیل :alimohammadzadeh1344@yahoo.com
موضاعات این وبلاگ غبارتند از عرفان و اخلاق ، گناه و توبه ، خدا سنجیده ، شیطان و شیطان پرستی ، تشرفات به محضر امام الزمان عج ، آخرالزمان ، لقمه های حلال ،چشم برزخی ، طی الارض ، قبل از ظهور ،ظاهر ، دنیا بعد از ظهور ،صالحان ، ابدال ، اوتاد ، قطب ، مراقبه ،خودپرستی ، هوای نفس ،شهوت پرستی ،تزکیه نفس ، تقوا ،اولیای خدا ،اذکار اللهی ،انجلیستها، انجیل، تورات، زندگی پیامبران،مکاشفه........

Image result for ‫ایت الله سیستانی‬‎ Image result for ‫ایت الله بهجت‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎
آخرین نظرات

دومین آمدن

با توجه به تحریفهای بعمل امده در انجیل و تورات واقعی حضرت عیسی ع و حضرت موسی کلیم الله توسط کسانیکه  قرآن کریم در آیات مکرری به آنان اشاره میفرمایند ، برآن شدم تا عین موارد را خدمتتان تقدیم تا پس از خواندن آن اولا پی به عظمت قرآن کریم که از هرگونه تحریف و دست اندازی کوردلان محفوظ مانده و واقعیت هستی را هر چه به زیبایی بیان میدارد پی برده در ثانی به ماهیت واقعی تحریفات هردو کتاب مقدس آگاه شوید و ببنید برداشتهای کوتاه بینانه و بعضا تمسخیر آمیز تعداد زیادی از راهبان و کشیشان مشرک منجر به چه گمراهی عظیمی برای پیروانشان شده است ،تا مطلع شوید.

(مطالعه این مطالب به شناخت ما در آشنایی با ظهور حضرت مهدی عج انشاءالله دید وسیعتری خواهد داد).

اطمینان از بازگشت مسیح

Many believe that Christ's imminent return to earth, His Second Coming, involves the prior removal (rapture) of true believers in Christ. This is the

بسیاری معتقدند که بازگشت قریب الوقوع مسیح به زمین، «آمدن دوم» او، رهایی برای  مؤمنان واقعی در ظهور مسیح است.

عیسی خود گفت که برگشت و بازگشت او ناگهان و غیر منتظره خواهد بود. عیسی گفت:

علامت پسر انسان در بهشت ​​ظاهر می شود ... و آنها پسر انسان را می بینند که با قدرت و شکوه بزرگ بر روی ابرهای آسمان می آیند ... پس آماده باشید زیرا پسر انسان در یک ساعت در حال آمدن است .انتظار (مات 24.30،44)

فرشتگان اظهار داشتند: همانطور که شاگردان عیسی را تماشا می کردند، دو مرد (فرشته) با لباس سفید ظاهر شدند و کلمات مسیح را تایید کردند:

مردان جلیل، چرا شما به آسمان نگاه می کنید؟ این همان عیسی ... همانطور که شما را دیدم او را به بهشت ​​آمد (اعمال 1.11)

این فقط دو نفر از حدود 1500 پیامبر مربوط به دومین مسیح است. این متن را با بیش از 300 پیشگویی عهد عتیق که مربوط به اولین ورود مسیح است، که همه آنها پیروی شده اند،  مطمئنا، تنها در این ارقام، آمدن دوم مسیح کاملا مطمئن است !

نشانه های دومین مسیح

عیسی گفت: هیچ کس روز یا ساعت بازگشت خود را نمی داند (مات 24.36). اما او نشانه هایی از بازگشت خود را برای مؤمنان نشان داد؛ او گفت: " سازمان دیده بان (علائم) ... آماده است" . یکی از این علائم، احیای و ترمیم مردم و سرزمین اسرائیل است.

ترمیم اسرائیل: شکوفه های درخت شکلبسیاری از نبوتهای کتاب مقدس از بازسازی اسرائیل سخن می گویند - هر دو ملت اسرائیل و سرزمین اسرائیل، پیوند دارند . این یک نشانه بسیار روشن و مهم از آمدن دوم است. درپایان این سن، درست قبل از بازگشت مسیح اتفاق می افتد. در حالی که صحبت از بازگشت او، عیسی مثل آن از درخت انجیر،

در حال حاضر این مثل را از درخت انجیر یاد می گیرید: زمانی که شاخه آن قبلا مرغوب شده است و برگ را برگرداند، می دانید تابستان نزدیک است. بنابراین شما هم، هنگامی که همه این چیزها را می بینید، می دانید که در نزدیکی درها است! (مات 24.32-33)

علیجان: بسیاری از این عادت را به خاطر «شکوفایی» اسرائیل (از لحاظ مردم و سرزمین خود) درست قبل از آمدن دوم مسیح به آن اشاره می کنند. خداوند اسرائیل در زمینه بازگرداندن او و راه اندازی پادشاهی خدا بر روی زمین می گوید:

ببخشید، پسران اسرائیل را از میان ملتهایی که در آن رفته اند، خواهم برد ... و آنها را به سرزمین خودشان (ایزک 37.21)

در طول 100 سال گذشته، مهاجرت عظیم یهودیان به اسرائیل صورت گرفته است. در سال 1915 تنها 83000 یهودی در فلسطین وجود داشتند، اما این افزایش در سال 2015 به 6/2 میلیون افزایش یافت که مربوط به افزایش 7400٪ شگفت انگیز است! از سال 2017، از 14.3 میلیون یهودی در جهان، 43 درصد در اسرائیل ساکن هستند. بنابراین فرماندهی پیشگویی به خوبی در حال انجام است.

هنگامی که به "شکوفایی سرزمین" در روزهای آخر بر می گردد، پیشگویی می گوید:

اسراییل شکوفا و جوانه می زند و چهره جهان را با میوه پر می کند (عیسی 27.6)
من در بیابان سدر و درخت آکاسیا ... درخت کایپرس و کاج (ایزای 41.19)

شواهد فراوانی برای این وجود دارد. علیرغم این واقعیت که بیش از نیمی از خاک شور سالاری اسرائیل خشک و نیمه خشک است و تنها 20 درصد زراعتی است، زمین هنوز هم شکوفا شده است. از زمانی که اسرائیل در سال 1948 تأسیس شد،  قلمرو مورد استفاده برای کشاورزی تقریبا سه برابر شده است و تولیدات آن  16 برابر افزایش یافته است. و از سال 1900 حدود 250 میلیون درخت غیر گرمسیر در تمام مناطق اسرائیل، از گولان و گالیله در شمال تا نگو در جنوب، کاشته شده است. قطعا عیسی به زودی خواهد آمد!

موعظه انجیل در سراسر جهان

علامت دیگری که عیسی مسیح به آن داده، انتشار جهانی انجیل است. به طرفدارانش  گفت:

و این انجیل از پادشاهی در تمام جهان مطرح خواهد شد ... و سپس پایان (از سن) خواهد آمد (مات 24.14)

از لحاظ فنی، انجیل را می توان تقریبا در سراسر جهان با استفاده از اینترنت، ماهواره ها یا رادیوی کوتاه موج موعظه کرد. به عنوان مثال، در هند، 99 درصد از مردم دسترسی به رادیو دارند و تا سال 2016، 97 درصد از جمعیت جهان توسط یک شبکه تلفن همراه همراه می شوند. در این معنا، انجیل قبلا در بسیاری از جهان مورد تشبیه قرار گرفته است. اما این بدان معنا نیست که تقریبا تمام جهان انجیل را شنیده است. در حقیقت، دو سوم جمعیت جهان در پنجره 10/40 زندگی می کنند و 90 درصد از مردم در این پنجره هرگز انجیل، را نشنیده اند. این ممکن است به دلیل مسدود کردن سیاسی / مذهبی پخش، فقدان تکنولوژی مناسب یا فقدان ترجمه کتاب مقدس باشد. از سال 2015، حدود 500 میلیون نفر بدون پیوندهایی به زبان انگلیسی انجیل ترجمه شده را دریافت کرده اند(یا خوانده اند ).

بنابراین، تا به امروز، به نظر می رسد که میلیاردها نفر هنوز انجیل را می شنوند. با این وجود، نفوذ انجیل پیشرفت می کند و نبوت به این معنی است که بسیاری از افراد در انتهای سن به سمت انجیل پاسخ خواهند داد:

سپس یک فرشته دیگر را دیدم که در میان آسمان بود و انجیل ابدی داشت تا به ساکنان زمین بپردازد - به هر ملت، قبیله، زبان و مردم، با صدای بلند گفت: «خدا را شگفت زده و جلال دهید او، برای ساعت قضاوت  آمده است "(Rev 14.6-7)

همچنین فصل 7 مکاشفه را ببینید.

آزار و شکنجه از ایمانداران در ایهوع

عیسی مسیح گفت قبل از اینکه او برود، بارها برای مؤمنان سخت خواهد بود. آنها در مقابل دادگاه ها قرار می گیرند، برخی از آنها در زندان خواهند بود و بعضی نیز شهادت خواهند داد، همانطور که در بسیاری از کشورها امروز (Lk 19/21). آزار و اذیت به تمام ملل گسترش خواهد یافت - هیچ فرار نخواهد داشت و بسیاری از ایمان از بین خواهد رفت (ماتریال 24.9، 10، 2 ​​و 2.3). و بسیاری از پیامبران و فرقه های دروغین فریب می خورند (مات 24.11). پیام مسیح به کلیسای آخرت در آن جا آویزان است (مات 24.13). پس عیسی پیش بینی کرد که از ایمان واقعی فرار کند. او گفت:

وقتی پسر انسان می آید، آیا ایمان به زمین خواهد یافت؟ .......

در اینجا، عیسی به نظر می رسد به دنبال کلیسای واقعی است. احتمالا پس از اینکه کلیسا به مسیح منتهی شد (ظهور)، به نظر می رسد که بسیاری در مراحل سخت گیر، به مسیح تبدیل شده اند - آخرین سالهای:

من نگاه کردم و شاهد جمعیت زیادی بودم که هیچ کس نمیتوانست از هر ملتی و همه قبایل و ملتها و زبانها، پیش از تختگاه و قبل از برهنه ایستاده باشد، لباسهای سفید پوشیده بود و شاخه های کف دستشان در دستشان بودند (Rev. 7.9 )

به نظر می رسد که بسیاری از این قدیسین به شهادت رسیده اند که به دست یک دولت جهانی بی خدایی رنج می برند (Rev 13.7، 14.12-13).

مدیریت سایت معرفت الله :توجه شما خوانندگان عزیز را به دوران قرن سیاه یعنی قرن 3 تا 13 یا قرن خاموش و جنگهای صلیبی و کشتار بیرحمانه مسیحیان در کشورهای اسلامی و همچنین عملکرد کلیسا با مردم در طی قرون وسطی جلب می نمایم و.....

آزار و اذیت اسرائیل - مشکل یاکوب

عیسی میفرماید: «کسانی که در پایان سال از زندگی در اسرائیل زندگی میکنند، میگویند:

درست قبل از آمدن دوم عیسی (یشوآ)، در چند سال اخیر، ملت اسرائیل از آزار و اذیت شدید رنج می برد. این اتفاق پس از آن است که اسرائیل از خارج از کشور جمع شده است. در حالی که به صورتی که همه ملل را در برگرفته است، اساسا زمان زیادی برای خود اسرائیل است.

افسوس! برای آن روز عالی است، هیچ کدام مثل آن وجود ندارد؛ و این زمان ناراحتی یعقوب است، اما او از آن نجات خواهد یافت (Jer 30.7)

عیسی علامت بسیار روشن برای مراقبت از این زمان بود:

هنگامی که شما می بینید که انحراف تخریب که از طریق دانیل پیامبر در ایستگاه مقدس سخن می گوید ... پس کسانی که در یهودا هستند، باید به کوه ها فرار کنند؛ زیرا در آن زمان یک مصیبت بزرگ خواهد بود، مانند اینکه از زمان آغاز جهان تاکنون، و نه هرگز. تا زمانی که این روزها کوتاه نباشد، هیچ زندگی نجات نخواهد شد؛ اما به خاطر انتخابات، آن روزها کوتاه خواهد شد (مات 24.15-22)

در حالی که عیسی در سال 70 میلادی از تخریب اورشلیم و معبد دوم توسط ارتش های رومی جلوگیری می کند، او همچنین رنج های اسرائیل را در پایان این دوره پیش بینی می کند. "حکمت خلع سلاح" احتمالا به خیانت اسرائیل توسط حکومت جهان آخرت زمانی که او در یک معبد یهودی در اورشلیم می رود و قربانی کردن یهودیان را متوقف می کند (Dan 9.27). پیشگویی عهد جدید در اینجا به برخی از جزئیات پرداخته است:

[آمدن دوم نمی آید] مگر اینکه مرد بی قانونی آشکار شود، پسر نابودی، که مخالف و خود را بالاتر از هر خدای به اصطلاح و یا عبادت می کشد، به طوری که او را در معبد خدا قرار می دهد، نمایش خود را به عنوان خدا (2 Thes 2.3،4)

این شخص نفرت انگیز احتمالا "جانور از دریا" است که به خدا سوگند می خورد (Rev 13.3،6). او همه ملل خاندان را علیه اورشلیم برای جنگ (Zech 14.2) - نبرد آرماگدون (به زودی) تسخیر می کند. اما خدا به اسرائیل قدرت می دهد و از اورشلیم دفاع می کند (زک 12.8).

اهمیت پیشگویی 70 هفته ای دانیال

هنگامی که عیسی در "مظلوم ویران" در Mathew 24.15 اشاره کرد (به بالا)، او به یکی از نبوت های بزرگ دانیال اشاره کرد. این مربوط به "هفتاد هفته" دانیل است:

هفتاد هفته برای مردم و شهر مقدس شما تعیین شده است، برای پایان دادن به گناه، پایان دادن به گناه، تمسخر برای گناه، آوردن عدالت ابدی، تزیین بینایی و نبوت و مقدس ترین مقبره محل (دان 9.24)

مردم در اینجا مردم دانیال، اسرائیل هستند. 'هفتاد هفته' به دوره 490 سال (با 1 هفته = 7 سال قمری، هر یک از حدود 360 روز) اشاره دارد. برای سازگاری با رویدادهای تاریخی و مدرن، بسیاری از دیدگاه آینده نگار را مشاهده می کنند و دوره زمانی نامشخص بین پایان هفته 69 و شروع هفته 70، با 70 هفته آینده را مشاهده می کنند. برای توضیح دقیق این تفسیر نبوی، به 70 هفته هفتم دانیل مراجعه کنید. نکته مهم این است که در پایان هفته 70 همه چشم اندازها و نبوت ها متوقف شده است، "عدالت ابدی" بر روی زمین تأسیس شده است و "مکان مقدس" (معبد مسیح در اورشلیم) "مسیحی" بوده است. مسیح وارد خواهد شد بنابراین آمدن دوم مسیح به شدت با هفته هفتم دانیال، دوره ای 7 (360 روز) سال یا 2520 روز مرتبط است. برای اطلاعات بیشتر در این دوره زمانی 1290 روز را ببینید .

چه اتفاقی برای مؤمنان رخ می دهد؟

دومین آمدن

ظهور قبل از تشدید

پشتوانه قوی کتاب مقدس برای این دیدگاه وجود دارد که مؤمنان متولد شده (یا یهودی یا نیاکان، زنده یا خوابیدگی)، از زمان غیبت مسیح، به طور غریزی از زمین خارج خواهند شد. این اغلب به عنوان "جذابیت" یا "بیرون آمدن" کلیسا اشاره می شود. در اینجا ما به کلیسای راستین مسیح (همانطور که در Rev. 3.7) اشاره می کنیم و نه به کلیسای "مرتد" در زمان معاصر (همانطور که در Rev 3.14) است. پولس رسول این را چنین می گوید:

ببین، او با ابرها می آیدو هر چشم او را می بیند (Rev. 1.7
 

وجود خواهد داشت ... صدای تیرهای خداوند، و پروردگار خود از آسمان به پایین خواهد آمد. کسانی که درگذشته اند، اعتقاد به مسیح را برای اولین بار زنده می کنند؛ سپس ما که در آن زمان زندگی می کنیم، همراه با آنها در ابرها جمع می شود تا برای دیدار با خداوند در هوا. و بنابراین ما همیشه با خداوند هستیم (1 Thes 4.16-17)

یونانی برای "ملاقات" اینجا apantesis است ، به معنی "برخورد دوستانه". عیسی به نظر می رسد همان چیزی را می گوید:

سپس دو نفر در این میدان وجود خواهند داشت. یکی خواهد شد و یکی خواهد شد سمت چپ. دو زن در کارخانه سنگ زنی می کنند، یکی از آنها برداشته می شود و یک نفر باقی می ماند (مات 24.40، 41)

در اینجا، کلمه یونانی برای "گرفته شده" پارالامبو است ، که به معنی "ارتباط نزدیکی با خود" است. کلمه یونانی برای "چپ" آیهی است و به معنی "ترک، عقب نشینی ، حذف یا کنار گذاشتن" است. پس همانطور که نوح از قبل از قضاوت سیلاب خارج شده است (متی 24.37 را ببینید)، پس مؤمنان از زمین گرفته خواهند شد تا خداوند جهان را قضاوت کند. جان وسلی 24. 24.40 متری را تفسیر می کند: "یکی به حفاظت فوری خدا گرفته می شود و یک نفر برای به اشتراک گذاشتن مصائب مشترک" پیوند دارد .

توجه داشته باشید که در اینجا هیچ کجا نشنیده اید که مسیح در واقع بر روی زمین ایستاده است. او با کلیسای او "در هوا" یا "در ابرها" ملاقات می کند. آنچه که ما پیش از این توصیف کرده اید، معمولا " غرق شدن قبل از ترس" است . این متن با بسیاری از نبوت های دیگر هم سازگار است.

آیا شما یکی از این چپها هستید؟

آیا شما از طریق درگیری های جهانی در سراسر جهان می روید؟ این یک سوال بسیار جدی است. بر طبق کتاب وحی، قطعا نمی خواهید در زمین بمانید! عیسی روشن کرد که این عصر حاضر (گاهی اوقات عصر کلیسا نامیده می شود) به طور ناگهانی به پایان خواهد رسید و در نهایت درب مسیح را برانگیخته خواهد شد. عیسی در عادت وی از دختران عاقل و احمقانه گفت:

کسانی که آماده بودند با او به جشن عروسی رفتند، و درب بسته شد (مات 25.10 تاکید اضافه شده است)

 "و چیزی شبیه یک کوه بزرگ آتش سوزی به دریا پرتاب شد" (Rev 8.8)دومین آمدن

مثل والدین نماد طلوع و پایان سن کلیسا است. پیشگویی می گوید که در پایان این دوره، کسانی که در زمین عقب مانده اند، به قضاوت خداوند رنج می برند. زمان های آسیب زا بر روی زمین با اختلالات مالی، سیاسی، اجتماعی، زمین شناسی، اقلیمی و کیهانی وجود خواهد داشت. مسائل جدی فقط در گوشه است! به عنوان مثال، در 12 اکتبر سال 2017 یک سیارک کوچکی که حدودا 15-30 متر در آن قرار داشت، توسط زمین تنها در یک کسر از فاصله زمین به ماه گذشت. [سیارک 2012 TC4، JPL، NASA، 2017]. این زمان ترسناک روی زمین احتمالا یک دوره 7 ساله مربوط به هفته هفتم دانیل است. جزئیات در اشعیا 24 و فصل مقدس 6-19 آمده است.

برای نگاهی باز به آنچه که می آید، روی اینجا کلیک کنید

چرا چنین مشکلی؟ از آنجا که کسانی که پشت سر گذاشته بودند کسی که برای کمک به آنها رفته بود را رد کرد - عیسی. آنها انجیل را شنیدند، اما بازگشتشان را به نهایت عشق (خدا برای مردمان مرگ) باز کرد. در مقابل، نبوت نشان می دهد که کلیسا واقعی از چنین چیزهایی نگهداری می شود (Rev 3.10، 1 Thes 5.9)، همانطور که در یک تحریک قبل از ترس و وحشت. و کسانی که هرگز اناجیل را شنیدند، به درستی رفتار خواهند شد.

قیامت پرستاران، پاداش ها و عروس مسیح

جاودانگی: هنگامی که آنها با خداوند در هوا ملاقات می کنند، به مؤمنان واقعی می رسند؟ وقتی که آنها بالا می روند، ناگهان از مرگ و مرگ به جاودانگی تغییر می کند:

در یک لحظه، در چشمک زدن از یک چشم ... برای ترومپت صدا می شود، و مرده ناپدید خواهد شد، و ما باید تغییر دهید. برای آنچه که فانی است باید به جاودانگی تبدیل شود (1 Cor 15.52-53)

پاداش: کتاب مقدس به این رویداد فراطبیعی به عنوان "اولین قیام" اشاره دارد. این نیز زمان پاداش برای مقدسین است

برای همه ما باید قبل از محل قضاوت مسیح ظاهر شود، به طوری که هر کس می تواند پاداش برای اعمال خود را در بدن (2 قرن 5.10، همچنین نگاه کنید به Rev 22.12)

قضاوت به معنی زمان آزمایش آثار مقدسین است (1 Cor 3.10-15) - آیا همه کارها تحت هدایت خداوند انجام می شد؟ تست یک مقدار کم کیفیت است و به نظر می رسد که اقتدار یک مؤمن در پادشاهی مسیحیت (Lk 19.11-27) تعیین می شود.

دومین آمدن

ازدواج از عروس: در حال حاضر جاودانه، پاداش و تکمیل شده، مقدسین اکنون در لباس کتانی، روشن و تمیز (که نماد اعمال عادلانه آنهاست) به عنوان یک عروس آماده برای شوهرش (Rev 19.7.8) لباس می پوشند. اما عروس مسیح چه کسی است؟ در حالی که برخی بحث ها وجود دارد، کلیسای عهد جدید به طور عادی به عنوان عروس مسیح شناخته شده است. پولس رسول، رابطه بین مسیح و کلیسا را ​​نسبت به این که بین شوهر و همسرش (Eph 5.22-24) است، مقایسه می کند. و در نامه ای که به کلیسای قرنتانیان می گوید، پل می گوید:

برای من با حسادت خداحافظی می کنم. زیرا من شما را به یک شوهر متعهد کردم تا شما را به عنوان یک باکره خالی برای مسیح (2 کور 11.2)

پس از ازدواج، عروس در حال حاضر آماده است تا با مسیح به زمین بازگردد (1 Thes 3.13). او به "ارتش های بهشت ​​... سوار بر اسب های سفید و لباس پوشیدن لباس سفید پاک" (Rev 19.14، Mat. 25.31) می پیوندد.

دید گسترده: ما تصور می کنیم که کلیسای واقعی عروس مسیح است. اما پیشگویی یک دید وسیعتری را ارائه می دهد. مطمئنا کسانی که به مسیح پس از طغیان به مسیح ایمان می آورند و عهد عتیق نیز در بیرون از کلیسای مسیح مقدس می شوند، باید به عنوان عروس نیز به عنوان عروس تعریف شوند، اگر آنها بخشی از شام ازدواج بره را بگیرند؟ ما این را در دیدگاه اورشلیم جدید می بینیم:

سپس یکی از هفت فرشته ... به من آمد ... گفت: "بیا، من عروس، همسر بره را به شما نشان خواهم داد." و او را در روح به کوه بزرگ و بلند بالا آورد و شهر بزرگ من را به من نشان داد اورشلیم مقدس، نزول از آسمان از خدا، (Rev 21.9-10)

اورشلیم جدید عروس نامیده می شود، زیرا عروس را در آغوش می گیرد (همه بازپس دادن از تمام سنین)، و به همین دلیل است که خانه مادری عروس است.

ازدواج شام بره

بسیاری از تفاوت ازدواج کلیسا با مسیح (که ظاهرا بعد از ظهور در بهشت ​​اتفاق می افتد) و "شام ازدواج" خود را تشخیص می دهند. در هر نوعی که به معنای واقعی کلمه یا نمادین است، کتاب مکاشفه می گوید که قطعا آن را انجام می دهد:

خوشبخت کسانی هستند که به شام ​​ازدواج بره دعوت شده اند (Rev 19.9)

ما بین ازدواج و شام ازدواج را تشخیص می دهیم؛ همانطور که قبلا بحث شده است، بسیاری از مؤمنان خدایی در خارج از کلیسای واقعی عهد جدید وجود دارند و کسانی که در غیبت قبل از طغیان شرکت نمی کنند. با این وجود، آنها هنوز بخشی از اولین قیام - قیام مقدس هستند - و آنها نیز در شام ازدواج بره میباشند. پس بگذار تصویر را کامل کنیم چه کسانی این مقدسات هستند؟

اسرائیل: ما ذکر نکرده ایم که مؤمنان نهایی در اسرائیل که در طول غم و اندوه پس از ظهور، به خداوند می آیند نیستند. عیسی و پیامبر دانیل هر دو به درد و رنج اسرائیل در عذاب آخرت بزرگ اشاره می کنند. در حالی که تمام جهان را شامل می شود، اساسا مشکل یاکوب (اسرائیل) (ج. 30.7) است:

در تمام طول تاریخ چنین زمان تروریستی وجود نداشته است. این زمان برای مردم اسرائیل مشکل خواهد بود. با این حال در نهایت آنها نجات خواهند یافت! (ج 30، 7)
و زمان ترس و وحشتی مانند قبل از هرگز وجود نخواهد داشت ... در آن زمان مردم خود (مردم دانیل)، هر کسی که در کتاب نوشته شده است، نجات خواهد یافت. بسیاری از کسانی که در گرد و خاک زمین خواب می خوابند بیدار می شوند (Dan 12.1،2 تاکید اضافه شده است)
برای آن زمان، یک مصیبت بزرگ خواهد بود، مانند اینکه تا کنون از آغاز جهان تاکنون رخ نداده است ... اما به خاطر انتخابات (مردم دانیال، اسرائیل) آن روزها کوتاه می شوند (مات 24.21-22)

به نظر می رسد که در پایان این عصر، همانطور که مسیح بر روی زمین ایستاده است، زمان های آسیب زا در اسرائیل، بسیاری از یهودیان (یهودیان به وسیلۀ وسیع ترین معنا) را به رسمیت شناختن مسیح به عنوان مسیحی واقعی خود، "مشایی" واقعی خود تبدیل می کنند. قبایل اسرائیل برای کسی که آنها را سوراخ کرده اند سوگند می خورند (زک 12.10-14).

بسیاری از امتها: همانطور که قبلا ذکر شد، پس از تجسم، کتاب مقدس زمان زیادی را برای زمین در نظر می گیرد. شاید این رنج و موعظه 144،000 یهودی که توسط خدا انتخاب شده اند (آیات 7 و 14) که بسیاری از ملت ها را به خداوند فرا می خواند:

پس از آن، من شاهد جمعیت فراوانی بودم که از هر ملتی و قبیله ای و مردم و زبان خویش شمرده می شدم که در مقابل تخت و پیش از بره ایستاده بودم. آنها در روپوش سفید پوشانده شدند و شاخه های نخل را در دستان خود نگه داشتند (Rev. 7.9)

این مؤمنان از طریق آزار و اذیت و شهادت، به دست یک حکومت دنیوی ضد مسیحیت که به وسیله دو حیوان «وحی 13» هدایت می شود، رنج می برند. اولین حیوانات، جانور از دریا، رهبر جهانی سکولار و نظامی است، و جانور دوم، جانور از زمین احتمالا یک رهبر کلیسایی (ضد مسیحی) است که توسط پاپی به سر می برد.  بسیاری از مؤمنان جدید کشته خواهند شد (Rev 13.7-10،15 Rev 14.12-13، Rev 20.4). اما از طریق رنج های آنها لباس های سفید پوشانده و در اولین قیام شرکت می کنند:

خوشبخت و مقدس کسی است که در اولین قیام قدم بگذارد ... آنها خواهند بود کشیشان خدا و مسیح و برای هزار سال سلطنت خواهند کرد (Rev 20.6)

خلاصه تا دور: بنابراین اولین قیام و شام ازدواج بره شامل نه تنها کلیسای واقعی تحسین شده، بلکه تمام مقدسین عهد عتیق و کسانی که مقدسات پس از ظهور و قبل از مسیح می آیند به راستی به زمین می آیند (مصیبت مقدسین) یک دوره 7 ساله در انتهای این سن، مؤمنان جدید را از دوازده قبیله اسرائیل و مؤمنان جدیدی از ملل نجیب می بینند. این رویدادها باید همه "مقدسانی کامل" باشند، هرکسی با نام خود در کتاب زندگی بره (Rev.21.27)، هر کسی که بخواهد بخشی از بیت المقدس جدید باشد (Rev 21).

بعضی معتقدند این جشن بزرگ و جشن آغاز سال هزاره بر روی زمین (کلیسای همسو با مسیح) .

مسیح تنها نیست

ارتش های بهشت: وحی 19.11.21 دید چشمگیری از بازگشت مسیح به زمین در پایان این دوره می گذارد (پایان هفته هفتم دانیل ). مسیح به عنوان پادشاه و خداوند به قضاوت و حکومت بر ملت ها می آید و ارتش های آسمان با او می آیند.

اینک یک اسب سفید و کسی که بر روی آن نشسته است با ایمان و راستی نامیده می شود و در عدالت داوری می کند و جنگ را به دست می گیرد ... و ارتش های آسمان به دنبال او بودند، سوار اسب های سفید و لباس های زیبا، سفید و پاک 19.11.14)

اسب سفید و سفید کتانی، نماد خلوص و عدالت است. عدالت برای بی عدالتی بر روی زمین بیرون می آید و مسیح با ارتش های "فرشتگان مقدس" همراهی می کند (متی 25.31).

Saints of Immortal: همانطور که اشاره شد، فرشتگان مقدس تنها کسانی نیستند که با مسیح برمی گردند. همچنین بسیاری از مقدسین کامل که در روپیه های سفید پوشانده شده اند (رجوع 7.9):

عیسی برگشت "با تمام مقدسینش" (1 Thes 3.13)
ببینید، خداوند با هزاران نفر از هزاران نفر از مقدساتش (جود 14)

این مقدسین مقدس به مدت 1000 سال به مسیح بازگشته اند (Rev 20.6).

نبرد آرماگدون

یهودیان

مسیح و ارتش او جنگ علیه ارتش ملل تمثیل را در اورشلیم جمع آوری کردند (Rev 19.11-16). این معمولا به عنوان نبرد آرماگدون شناخته می شود. این آخرین جنگ جهانی است، زمانی که دیکتاتور جهانی (جنگ ستارگان مثل انقلاب 13.1-10)، ضد مسیحی (پیامبر دروغین انقلاب 13.11-18) و ارتش جمع شده از ملت ها شکست خورده اند ( 14 ):

و من حیوانات و پادشاهان زمین و ارتش های آنها را دیدم که جنگ علیه او را که روی اسب و ارتش او نشسته بود، جنگیدند. و حیوانات را گرفتار کرد و پیامبر دروغین با او، علامت هایی را که در حضور او بود، انجام داد و او را به فریب کسانی که علامت حیوانات و کسانی که تصویر او را پرستش کرده بودند، فریب داده بود. این دو را به دریاچه آتش سوزانده شده با سنگ قبر پرتاب کردند. و بقیه کشته شدند ... (Rev 19.19-21)

زمان عزاداری برای همه ملل

دومین آمدن
ماژلان تصویر ناسا

عیسی گفت که تمام دنیا او را خواهند دید. آن را مانند رعد و برق در آسمان خواهد بود؛ اشتباه نخواهد کرد؛ هر چشم او را می بیند؛ او به طور ناگهانی می آید "در ابرهای آسمان، با قدرت و شکوه بزرگ". به ما گفته شده است آماده باشید "برای پسر انسان در یک ساعت در انتظار شما نیست انتظار می رود". این واقعیت که مسیح دومین مسیح را به همه، مبهم و هیجان انگیز میبیند، هشداری برای پیروی از کافرهای دروغین نیست.

آمدن دوم مسیح زمان قضاوت برای ملت های مظلوم ظالم - به ویژه آن دسته از ملت هایی است که اسرائیل بدرفتاری کرده و سرزمین اسرائیل را تقسیم کرده اند (Joel 3.2). امروز، ملت های نجیب شلوغ تلاش برای انجام دقیقا همین! این نیز زمان عزاداری توسط اسرائیل شورش (یهودیان) است که او 2000 سال پیش رد کرد:

همه ملت های زمین به خاطر او شگفت زده می شوند (Rev 1.7)
... آنها به من نگاه می کنند که آنها سوراخ کرده اند ... آنها برای او تاسف ... در آن روز وجود خواهد داشت عزاداری بزرگ در اورشلیم (زک 12.10، 11)

Yeshua (عیسی) به کوه زیتون می رسد

دومین آمدن

عیسی به کوه زیتون بازگشت.

مسیح به کجا می رود؟ نیویورک، لندن، بروکسل؟ نه. او به محل دقیق از جایی که او صعود کرد، به کوه زیتون بازگشت، همچنین به عنوان Mount Olivet شناخته می شود (اعمال 1.11، 12). این رگه بلند به شرق اورشلیم است و در 820 متر، بالاترین قله اورشلیم است. در روز عیسی آن را درختان زیتون پوشانده بود.

در آن روز پاهای او بر روی کوه زیتون ایستادند ... که در شرق شرق اورشلیم است ...
و خداوند پادشاه بر تمام زمین خواهد شد (زک 14.4.9)

همانطور که مسیح می رسد، کوه زیتون در دو، از شرق به غرب تقسیم می شود و یک دره بزرگ ایجاد می کند. به خوبی شناخته شده است که یک خطای زمین شناختی از طریق کوه زیتون و در جنوب کوه معبد عبور می کند.

اسرائیل در سن هزاره

بسیاری از این ها را به عنوان آغاز حکومت هزاره ای مسیح بر روی زمین، زمان صلح جهانی و بقای سبت برای زمین می بینند. آنها این سن را به عنوان اساسا یهودی (که در اطراف اسرائیل قرار داشتند) می بینند و مسیح و مقدسان مقدس او را سلطنت می کنند.

دیگران می پرسند آیا چنین سناریویی یک تفسیر صحیح از نبوت است؟ به عنوان مثال، از آنجایی که مقدسانی که در حال بازگشت هستند، بدنهای جاودانه دارند (مانند بدن عیسی)، ممکن است بپرسیم «دقیقا چگونه موجودیت انسان (فانی) چگونه حکومت می کند؟» سناریو هزار ساله به نظر می رسد تناقض است به حداقل می گویند! از سوی دیگر، ما کشورهای ماندگار و مسیحیان باقیمانده را داریم که همه آنها «در جسم» است، در حالی که از سوی دیگر به نظر می رسد که صفات زمین به وسیله بسیاری از موجودات جاویدان رو به افزایش است!

مفهوم سن هزار ساله در این زمین، با مسیح واقعی یهودی، عیسی، حاکم بر ملت ها از اورشلیم، بسیار مورد بحث قرار گرفته است. آیا این واقعی یا نمادین است، و اگر واقعی باشد، زندگی چگونه خواهد بود؟
 

مقاله با زبان لاتین به آدرس ذیل اشاره فرمایید :

https://translate.google.com/translate?hl=fa&sl=fa&tl=en&u=http

%3A%2F%2Fwww.factsaboutisrael.uk%2Fsecond-coming-of-christ%2F

پیش بینی های آینده

تاریخ پیش بینی شده مدعی یادداشت
2019 رونالد وینلند Weinland معتقد است که عیسی مسیح در آستانه پنطیکاست در سال 2019 برگزار خواهد شد، و روز شنبه، تاریخ 8 ژوئن 2019 را اعلام خواهد کرد. [35]
2020 جین دیکسون روان شناخته شده ادعا کرد که آرماگدون در سال 2020 برگزار خواهد شد و عیسی بین سالهای 2020 تا 2037 به شکست تثلیث ضد مسیحی ضد مسیح ، شیطان و پیامبر دروغین بازگردانده خواهد شد. [36]
2021 F. کنتون بشور بشوره پیش بینی خود را بر پیشنهاد قبلی مبنی بر اینکه مسیح می تواند در سال 1988، یعنی در یک نسل کتاب مقدس (40 ساله) از بنیانگذاری اسرائیل در سال 1948، بازگرداند. Beshore استدلال می کند که پیش بینی درست بود، اما تعریف نسل کتاب مقدس نادرست بود و در واقع 70-80 سال بود، دومین آمدن عیسی را بین سال های 2018 و 2028 قرار داد و تا اوایل ظهور تا 2021. [37]
2024 اخبار جهانی Unsealed تعدادی از مسیحیان معتقدند که وحی 12 معجزه (همانطور که توسط سایت Unsealed.org محبوب شده است) سال رکورد را نشان می دهد و پس از یک دوره ی 7 ساله، دومین عید عیسی رخ می دهد. این دوره 7 ساله نیز توسط Eclipse آمریکا بزرگ 2017 و پس از آن 2024 Eclipse آمریکایی مشخص خواهد شد.
2025 آلیس A. بیلی در ژانویه سال 1946، گورو عرفانی عصر جدید ، پیشگویی کرد که مسیح "بعدها پس از 2025 میلادی" را باز می گرداند [38] : 530 (تئوسوفان "مسیح" را به عنوان یک موجودیت که " میتریه " نامیده اند را شناسایی می کنند) برای افتتاح عصر آبوهری ؛ بنابراین، این رویداد، بر اساس بیلی، عصر جدید عصر مسیحی مفهوم دوم آمدن است. [39]

آلیس A. بایلی اظهار داشت که سن ژرمن مدیر مسوولیت اجرایی مسیح است (مثل CW Leadbeater ، آلیس A. بیلی به عنوان سن ژرمن به عنوان استاد راکچسی یا استاد ر. در کتاب هایش اشاره می کند.)؛ [38] : 508 به این ترتیب، بر اساس آلیس A. بیلی، وظیفه اصلی سنت گرامین آماده سازی راه برای آمدن دوم است.

توسط 2057 فرانک جی تیپلر در سال 1994، فیزیکدان و طراح هوشمند فرانک جی تیپلر کتابی با عنوان فیزیک جاودانگی منتشر کرد که در آن او ادعا کرد که علت اثبات وجود خدا به عنوان یک نتیجه از آن چیزی است که او نظریه نقطه امگا را می نامد. در سال 2007، او عاقبت به "فیزیک جاودانگی" را به نام فیزیک مسیحیت منتشر کرد که اصل نظریه نقطه امگا را به دین مسیحی اعمال می کند. در این کتاب 2007، او در فصل اول ادعا می کند که دومین مسیح در 50 سال، یعنی سال 2057، اتفاق می افتد و با آنچه ریور کورزویل در مورد آینده گرایی نامیده می شود همخوانی دارد (که Kurzweil خودش پیش بینی می کند تا سال 2045 اتفاق می افتد) . [40]