إِلَهِي عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْكَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَيْكَ الْمُشْتَكَى وَ عَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِي الْأَمْرِ الَّذِينَ فَرَضْتَ عَلَيْنَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِكَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عَاجِلاً قَرِيباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ يَا مُحَمَّدُ يَا عَلِيُّ يَا عَلِيُّ يَا مُحَمَّدُ اكْفِيَانِي فَإِنَّكُمَا كَافِيَانِ وَ انْصُرَانِي فَإِنَّكُمَا نَاصِرَانِ يَا مَوْلانَا يَا صَاحِبَ الزَّمَانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ یان چاپ -->
بسللیم

وبلاگ معرفت الله

لطفا به سایت اصلی ما مراجعه فرمایید www.marefatallah.com

وبلاگ معرفت الله

مراجعه کنندگان محترم شما می توانید به سایت ما به آدرس www.marefatallah.com مراجعه فرمایید ضمنا انشاءالله تا یکماه اینده سایت فوق با 1300 موضوع تکمیل خواهد شد.
آنچه ما را به سر منزل منظور که همانا رسیدن به معرفت الله است می رساند
بی دلی در همه احوال خدا با او بود اونمی دید و زدور خدایا میکرد
گوهری که از کون و مکان بیرون بود طلب از گمشدگان لب دریا میکرد
آدرس ایمیل :alimohammadzadeh1344@yahoo.com
موضاعات این وبلاگ غبارتند از عرفان و اخلاق ، گناه و توبه ، خدا سنجیده ، شیطان و شیطان پرستی ، تشرفات به محضر امام الزمان عج ، آخرالزمان ، لقمه های حلال ،چشم برزخی ، طی الارض ، قبل از ظهور ،ظاهر ، دنیا بعد از ظهور ،صالحان ، ابدال ، اوتاد ، قطب ، مراقبه ،خودپرستی ، هوای نفس ،شهوت پرستی ،تزکیه نفس ، تقوا ،اولیای خدا ،اذکار اللهی ،انجلیستها، انجیل، تورات، زندگی پیامبران،مکاشفه........

Image result for ‫ایت الله سیستانی‬‎ Image result for ‫ایت الله بهجت‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎
آخرین نظرات
  • ۲۷ آذر ۹۷، ۲۰:۱۸ - محمد محمودزاده
    جالب بود
  • ۵ آبان ۹۷، ۱۸:۳۶ - زینب
    عالی

آخرالزمان ،زنا،زنازادگان و تجاوز به عنف

يكشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۶، ۰۴:۴۷ ب.ظ

امام صادق علیه السلام فرمودند :
ای مفضل ایا میدانی زورا کجا واقع شده است؟
عرض کردم خدا و حجتش داناترند.
فرمود :بدان ای مفضل در حوالی ری کوه سیاهی ست که در دامن ان شهری بنا شده است که طهران نامیده شود و ان است زورا که قصرهایش مثل قصرهای بهشت و زنهایش مثل حور العین است بدان ای مفضل ان زنها متلبس به لباس کفار میشوند ودر هیئت ظالمان میباشند و به محل سکونت شوهر ها کفایت نمیکنند و از ایشان درخواست طلاق میکنند و مردها به مردها و زنها به زنها اکتفا میکنند و مردها شبیه به زنها و زنها شبیه به مردها میشوند پس اگر تو بخواهی دینت را حفظ کنی پس دراین شهر سکونت مکن و مسکن برای خود قرار مده چون محل فتنه است پس از انجا به قله کوهها و از سوراخی به سوراخی مثل روباه و بچه اش فرار کن.
منتخب التواریخ ص 875

نتیجه تصویری برای جدول زنازادگان

 

نتیجه تصویری برای آمار زنا در جهان

 

 

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که بشر در آخرالزّمان با آن سخت دست به گریبان است، مسائل و مشکلات اقتصادی است. نابسامانی عظیم اقتصادی در سرتاسر جهان به وقوع می‌پیوندد و زنان از این واقعه شوم، در امان نخواهند بود؛ بلکه بیشترین ضربه را آن‌ها خواهند خورد.

امام صادق(علیه السلام) در بیان نشانه‌های ظهور می‌فرمایند: «بعضی از مردان را می‌بینی که از راه فساد زنان خود ارتزاق می‌کنند.»4

حضرت علی(علیه السلام) در بیان نشانه‌های ظهور می‌فرمایند: «زنان در آخرالزّمان به خاطر حرص به دنیا در کسب و کار همسران خود شرکت می‌نمایند.

امام علی(علیه السلام) می‌فرمایند: «ظاهر می‌شود در آخرالزّمان که بدترین زمان‌هاست، زنانی که در عین لباس پوشیدن لخت و عور هستند

هبوط مسائل اخلاقی و انسانی در زنان: جامعه پیش از ظهور، جامعه‌ای مملوّ از فساد و بی‌بند و باری‌های اخلاقی است، کردارهای حیوانی گروهی انسان‌نما، آنچنان فراگیر می‌شود که حالت عادّی به خود می‌گیرد. روایاتی که این وضع اخلاقی پیش از ظهور را بیان نموده‌اند، بسیار زیاد است.

محمّد بن مسلم می‌گوید: به امام باقر(علیه السلام) عرض کردم: قائم شما چه وقت ظهور خواهد کرد؟ امام(علیه السلام) فرمودند: «آنگاه که مردها خود را شبیه زنان نمایند و زن‌ها شبیه مردان شوند، آنگاه که مردان به مردان اکتفا کنند و زنان به زنان

امام صادق(علیه السلام) می‌فرمایند: «و زنان را می‌بینی که به‌سان مردان، مجالس (کنفرانس) راه می‌اندازند

امام صادق(علیه السلام) در بیان نشانه‌های ظهور می‌فرمایند: «بعضی از مردان را می‌بینی که از راه فساد زنان خود ارتزاق می‌کنند»

از امام صادق (ع) رسیده که فرمود : زنازاده را نشانه هائی است : یکی دشمنی با ما اهلبیت ، دوّم علاقه زیاد به زنا ، سوّم سبک شمردن دین ، چهارم بد حضوری با مردم . و کسی که با برادران دینی بد حضور و بد برخورد بود یا نطفه پدرش نباشد یا مادرش ردر حال حیض به وی باردار شده .

امیرالمؤمنین (ع) فرمود : دروغ می گوید کسی که خود را حلال زاده می داند و در عین حال زنا را دوست دارد .

 جای تعجب نیست که کشورهای اجتماعی پیشرفته تر مانند سوئد، راه را به شکل های غیر متعارف تشکیل خانواده هدایت کرده اند. اما در نهایت، والدین جوان در بسیاری از کشورهای دیگر شیوه زندگی مشابهی را به تصویب رساندند. در سال 2011، 40 درصد از تولدها در اتحادیه اروپا در خارج از ازدواج سنتی قرار داشتند. هشت کشور عضو اتحادیه اروپا وجود دارد که در آن نیمی و یا بیشتر از تولدها غیردولتی هستند: بلژیک، بلغارستان، استونی، فرانسه، ایسلند، اسلوونی، نروژ و سوئد. ایسلند دارای بالاترین نسبت جهان با 65 درصد است.

یکی از  مهمترین شاخصه های اخرالزمان رشد روز افزون زنا  در جامعه جهانی است  که البته مطابق آمارهایی که دربالای صفحه و ذیل همین مقاله تقدیم خواهد شد مشاهده میفرمایید که کشورهای این درصد ها با چه شتابی رو به رشد است و بی تفاوتی  کلیسا و دولتها  خود به این موضوع دامن زده است

ولی این آمارها در خصوص کشورهای اسلامی و عربی کمی متفاوتر است ،برابر آمار جهانی تعداد زنا و زنازادگان در این کشورها کمتر نرم جهانی است  که خوب پر مسلم به چند دلیل این امر طبیعی بنظر میرسد .

1- بدلیل غیر قانونی بودن خود عمل زنا چه در قانون و هم در شرع مقدس به هیچ وجه این عمل یک امر عادی در بین جامعه محسوب نمیشود.

2- بازهم بنا بدلایل قانونی و عدم ثبت تولد چنین فرزندانی و عدم به رسمیت شناخته شدن آنان تقریبا تمامی این فرزندان در همان اوایل دوران بارداری سقط جنین میگردند که قطعا آمار سقط جنین بطور غیر رسمی در این کشورها بسیار بالاست.

در حدود 25 کشور از جمله چین، هند و بسیاری از کشورهای شمال آفریقا و آسیای غربی و جنوب آسیا وجود دارد که در آن درصد تولد بر اساس زنا پایین است و معمولا کمتر از 1 درصد است. در آن جوامع، تولدات خارج از ازدواج باعث عدم تایید اجتماعی می شود، از جمله تحریم ها، مجازات ها و مجازات ها به مادر و پدر و همچنین از بین بردن کودک.

 3- بنا بر اینکه در عرف جامعه و شرع مقدس این عمل شنیع و غیر قابل قبول و حرام است لذا هیچ وقت این گونه روابط در این جامعه ها یک امر عادی و قابل قبول محسوب نمیشود ،اگر چه بشدت شاهد رشد روز افزون آن در بین جامعه اسلامی هستیم .

4- هیچگونه آمارهای رسمی و یا حتی غیر رسمی مطئمنی از تعداد تولد این فرزندان و یا سقط جنین هم وجود ندارد .

5- برابر احادیث یکی از شاخصه های  مهم از نشانه های غیر حتمی زنا و زنا زادگان هستند.

6- در اینگونه جامعه ها در صورت تولد فرزند برای خانمهای متاهل نسبت دادن فرزند به همسر قانونی است که این خود بکب دیگر از معضلات این جوامع محسوب میشود.

7-با توجه به اینکه در جوامع غربی  مثل آمریکا ،یا آمریکای شمالی  و آمریکای جنوبی و اروپایی اعم از غرب یا شرق اروپا و بعضی کشورهای اسیای شرقی مثل فلپپین و کره جنوبی و زاپن  روابط نامشروع و فرزندان تولد یافته از این عمل قانونی و مشکلی از لحاظ ثبت و اخذ شناسنامه ندارند لذا آمارهای دقیقتری ارائه میگردد .

8- در جوامع ذکر شده بند هفت روابطی مثل زنا و ارتبا ط چند مشترکی امری عادی از نظر جامعه محسوب میشود.

9- در خصو ص تجاوز به عنف هم در اکثریت کشورهای مسلمان بدلیل حفظ آبرو و اینکه این موضوع در بین خانواده و جامعه یک واقعه بشدت ناموسی محسوب شده لذا در اکثر موارد شکایتی انجام نمی شود و همچنین هیچ آمار نسبی هم وجود ندارد.

قطعا می توان دلایل بیشتری برای نوجیه اینگونه موارد ذکر کرد اما فراموش نکنیم حتی در دین مسحیت یا یهودیت و حتی زرتشتی و ادیان زمینی مثل هندویسم به صراحت زنا  و زناکار هردو مورد نفرین و لعن خداوند قرار گرفته اند.

ولی نکته مهم این است که با نزدیک شدن به ظهور اتفاقا آمار زنا و زنازادگان در این کشورها (کشورهای اسلامی )متاسفانه سیر صعودی خواهد یافت و باید ببنیم که آیا الان اینطور نیست ؟

نتیجه تصویری برای جدول زنازادگان

«زنا»؛ در ادیان الهی؛ انجام عمل جنسی خاصی است، که در غیر راه مشروع تحقق پیدا می‌کندالبته دیگر راه‌های شرعی ازدواج در ادیان دیگر، مورد تأیید اسلام است؛ یعنی مسلمانان، عقد شرعی در میان یهودیان و مسیحیان را برای پیروان آنها،‌ معتبر دانسته و فرزند حاصل از آن ازدواج را حلال‌زاده می‌دانند.
حال در ذیل به حکم زنا و حرمت آن در ادیان آسمانی می‌پردازیم.حکم زنا در اسلام
خداوند در قرآن می‌فرماید: «و نزدیک زنا نشوید، که کار بسیار زشت، و بد راهى است».در احادیث نیز نهی بسیار از زنا وجود دارد و تمام مذاهب اسلامی، اعتقاد به حرمت زنا دارند.
حکم زنا در یهودیت
در دین یهود نیز زنا، حرام است. در برخی آیات تورات، این تقبیح را به وسیله شعله‌ور کردن غیرت به مخاطب خود می‌فهماند:
«
با زن (بیوه) پدرت هم‌خوابگی نکن ناموس پدرت است. با خواهرت؛ دختر پدرت یا دختر مادرت خواه فرزند مشروع یا غیرمشروع باشد هم‌خوابگی نکن. با دختر پسرت یا دختر دخترت هم‌خوابگی نکن؛ چون ناموس تو هستند. با دختر زن پدرت متولد از پدرت هم‌خوابگی نکن؛ خواهرت است.  با خواهر پدرت هم‌خوابگی نکن خویشاوند نزدیک (هم‌خون) پدرت است. با خواهر مادرت هم‌خوابگی نکن خویشاوند نزدیک است (هم‌خون) مادرت است. با ناموس برادر پدرت که زن عموی توست اقدام به هم‌خوابگی نکن. با عروست هم‌خوابگی نکن؛ زن پسرت است با وی هم‌خوابگی نکن. با زن برادرت که ناموس برادرت است هم‌خوابگی نکن. با زنی و دخترش هم‌خوابگی نکن. [پس از ازدواج با او] دختر پسرش و دختر دخترش را نگیر که با وی هم‌خوابگی کنی. خویشاوند نزدیک هستند عمل زشتی است. زنی را با خواهرش نگیر که با وی هم‌خوابگی کرده در حیات وی برایش هَوو فراهم کنی».
علاوه بر این؛ حکم‌ها و مجازات‌هایی نیز برای این عمل، ذکر شده است:
«
اگر مردی با زن عقد شده؛ یعنی با زن هم‌نوعش زنا کند، مرد و زن زنا کننده حتماً کشته شوند. مردی که با زن پدرش هم‌خوابگی کند با ناموس پدرش هم‌خوابگی کرده است هر دو حتماً کشته شوند خونشان به گردن خودشان است. اگر مردی با عروسش هم‌خوابگی کند هر دو کشته شوند؛ [چون] مرتکب فجور شده‌اند کشته شوند. خونشان به گردن خودشان است.  ... و [عمل] مردی که زنش و مادرش را بگیرد زشت است و او و آنها را با آتش بسوزانید. در میان شما عمل زشت نباشد».
حکم زنا در مسیحیت
عیسی(ع) پیرو شریعت و مبلّغ آن بوده است:
«
و [می‌گوید: آمده‌ام تا] تورات را که پیش از من [نازل شده‏] است تصدیق کننده باشم، و تا پاره‌اى از آنچه را که بر شما حرام گردیده، براى شما حلال کنم، و از جانب پروردگارتان براى شما نشانه‌اى آورده‌ام».
همچنین در انجیل، مطلبی وجود دارد که این کلام قرآن را ثابت می‌کند. براساس انجیل متی، حضرت عیسی(ع) در بالای کوه سخنرانی داشته که این سخنرانی، ‌بعدها بسیار معروف شد: «و گروهی بسیار دیده بر فراز کوه آمد و وقتی که او بنشست شاگردانش نزد او حاضر شدند. آن‌گاه دهان خود را گشوده ایشان را تعلیم داد و گفت: ...».
یکی از مواردی که در این سخنرانی آمده، چنین است:
«
شنیده‌اید که به او‌ّلین گفته شده است [زنا مکن]. لیکن من به شما می‌گویم هرکس به زنی نظر شهوت اندازد همان دم در دل خود با او زنا کرده است. پس اگر چشم راستت تو را بلغزاند قلعش کن و از خود دور انداز؛ زیرا تو را بهتر آن است که عضوی از اعضایت تباه گردد از آن‌که تمام بدنت در جهنم افکنده شود. و اگر دست راستت تو را بلغزاند قطعش کن و از خود دور انداز؛ زیرا تو را مفیدتر آن است که عضوی از اعضای تو نابود شود از آن‌که کل‌ّ جسدت در دوزخ افکنده شود».
بنابراین، زنا در نظر عیسی(ع) حتی از این حکم شرعی بالاتر بوده و حتی با چشم و قلب نیز نوعی از زنا و اثر آن، واقع می‌شود.

 https://www.childtrends.org/wp-content/uploads/2014/04/WFM-2014-Final-LoRes.pdf

در دین زردشت نیز بی عفتی، فحشا، لواط، زنا، از گناهان بزرگ شمرده می شوند.(4) و از دیدگاه دین زردشت لواط بدترین و نکوهیده ترین صفت ها است و تنها چِیزِی که بر آن حدّ جاری می گردد لواط است و هنگامی که به اثبات رسید باید فاعل و مفعول هر دو کشته شوند و یا شکم های آن ها را پاره نمایند ـ و نیز زنا با زن شوهردار و مرد زن دار حرام است و زناکار باید به قتل برسد.(5)
در دین زردشت به مسئله استمناء و مساحقه تصریح نشده است و شاید بی عفتی و فحشاء که محکوم به حرمت می باشد شامل این دو مورد هم بشود.
در آیین هندوئسیم زنا از فحشاء شمرده می شود و برای زنا کننده وعده جهنم داده شده است.
از دید آیین هندو جایگاه زناکار در دوزخی به نام «مهاجال» می باشد و جایگاه کسانی که زنان مردم را در مستی جوانی اغفال کنند دوزخی به نام «کریش» در نظر گرفته شده است.(6)
اما برای سایر موارد حکم خاصی در آیین هندو بیان نشده و یا لااقل ما به آن دسترسی پیدا نکرده ایم.

نسبت تولدها به زنان بدون ازدواج در دهه های اخیر به شدت افزایش یافته است و از 5 درصد در سال 1960 به 32 درصد در سال 1995 افزایش یافته است. پس از ثبات در اواسط دهه 1990، از سال 1997 تا 2008، از 32 تا 41 درصد . به نظر می رسد که این نرخ دوباره تثبیت شده و در سال 2014 به میزان 40 درصد بوده است.  روند بلندمدت نسبت به تولد غیر ازدواج ممکن است به دلیل افزایش اتحادیه های اجتماعی و تولد در چنین روابطی باشد. داده های سال 2014 نشان می دهد افزایش در میان تمام گروه های سنی بیش از 19 سال در سهم زایمان که به زنان متاهل بود
 https://translate.google.com/translate?hl=fa&sl=en&u=https://www.childtrends.org/indicators/births-to-unmarried-women/&prev=search

https://translate.google.com/translate?hl=fa&sl=en&u=http://www.nytimes.com/2012/02/18/us/for-women-under-30-most-births-occur-outside-

فرزندان زنا :

مرکز مطالعات خانواده(IFS) و مرکز روندهای اجتماعی(STI) دو مرکز بین‌المللی و رسمی هستند که ذیل مراکز مربوط به سازمان ملل، به صورت مشترک با مراکز آکادمیکی همچون مرکز بروکدل اسرائیل، مرکز نوآوری اجتماعی ایتالیا، مرکز دانشگاهی پرو،‌ مرکز جوانان هلند، دانشگاه لس‌آندلس شیلی، دانشگاه بین‌المللی سئول و... هر ساله گزارشی درخصوص روند و وضعیت نهاد خانواده و مسائل حول آن در قالب نقشه جهانی خانواده(world family map) منتشر می‌کنند. بخشی از این گزارش سالانه، اختصاص به آمارهای رسمی درباره میزان تولدهای کودکان و افراد نامشروع یا به قولی تولدهای خارج از تاهل( birth outside marriage)  دارد.

در گزارش سال2015 این مرکز درخصوص آمار رسمی میزان تولد کودکان و افراد نامشروع که از سال 1998 تا 2014 را بررسی کرده آمده است: 1)- 41درصد افراد متولد شده در آمریکا  نامشروع هستند- 2- 55درصد افراد متولد شده در مکزیک نامشروع هستند 3)- 33درصد افراد متولد شده در کانادا نامشروع هستند 4)- 57درصد افراد متولد شده در فرانسه نامشروع هستند 5)- 54درصد افراد متولد شده در سوئد نامشرروع هستند 6)- 48 درصد افراد متولد شده در انگلستان نامشروع هستند 7)- 33درصد افراد متولد شده در استرالیا نامشروع هستند 8)- 66درصد افراد متولد شده در برزیل نامشروع هستند  و 43 درصد افراد متولد شده در فیلیپین نامشروع هستند

طبق این آمار رسمی و معتبر جهانی، یک سوم  از کودکانی که در قاره اروپا متولد می‌شوند نامشروع هستند و این آمار در دو کشور فرانسه و سوئد به بیش از 50درصد می‌رسد.

تجاوز جنسی جنایتی است که این روزها به شدت در جهان افزایش یافته است به گونه ای که در برخی کشورها به حد انفجار رسیده است .

در زیر 10 کشور با بالاترین آمار تجاوز در جهان نام برده شده است که از آمار تجاوز بالایی برخوردار هستند .

این آمار بر اساس شکایت ها به نیروی پلیس می باشد و شکایاتی که ثبت شده اند .

1 . کشور آفریقای جنوبی :

در کشور افریقای جنوبی آمار بسیار بالایی از تجاوزات جنسی دیده میشود . هر چند این کشور قوانینی جهت کنترل جرایم تجاوز جنسی وضع کرده است اما آمار تجاوزات جنسی در کشور آفریقای جنوبی در حال افزایش می باشد .در کشور آفریقای جنوبی 500 هزار گزارش تجاوز به پلیس ارایه شده که بر طبق برآورد به عمل آمده از هر نه تجاوز فقط یک تجاوز به پلیس گزارش داده میشود که این از فاجعه ای بسیار بالا در کشور آفریقای جنوبی خبر میدهد .در آفرقای جنوبی مردان نیز از تجاوز جنسی در امان نیستند به گونه ای که طبق آمار 4 درصد مردان مورد تجاوز توسط مردان دیگر قرار گرفته اند .

کودکان نیز در کشور آفریقای جنوبی مورد تجاوزات فراوان قرار میگیرند که طبق گفته منبعی آمار تجاوزات به کودکان زیر 18 سال 24892 نفر در سال می باشد .

2 .کشور سوئد :

از هر 4 زن در سوئد یک زن مورد تجاوز قرار میگیرد که آماری بسیار دردناک به نظر میرسد .اگر به آمار تجاوزات جنسی به دختران و زنان در کشور سوئد نگاهی بیندازیم متوجه میشویم که آمار هر ساله رو به افزایش است به گونه ای آمار گزارشات تجاوز به پلیس که در سال 1975 تنها 421 گزارش بوده است در سال 2014 به تعداد 6620 گزارش رسیده است که از افزایش 1472 درصدی آمار تجاوزات در سوئد حکایت میکند .اینگونه به نظر میرسد که کشور سوئد برای زنان به مکان خطرناکی تبدیل شده است .سوئد بالاترین آمار تجاوز جنسی در اروپا را داراست .

3-. کشور آمریکا :

با توجه به آمار دانشگاه جورج میسون از هر سه زن آمریکایی یک زن در طول زندگی خود مورد آزار جنسی قرار گرفته است .بر طبق این آمار 19.3 درصد زنان و 2 درصد مردان در طول زندگی خود حداقل یک بار مورد تجاوز قرار میگیرند .

علاوه بر این حدود 43.9 درصد از زنان آمریکایی و 23.4 درصد از مردان آمریکایی در زندگی خود مورد خشونت جنسی قرار میگیرند.

 79 درصد قربانیان قبل از سن 25 سالگی مورد تجاوز جنسی قرار میگیرند .بر اساس آمار سایت RAINN در هر 107 ثانیه به یک نفر در آمریکا تجاوز میشود که به طور متوسط در سال 293 هزار تجاوز جنسی برای افراد بالای 12 سال ثبت میشود .بر طبق این گزارش 68 درصد تجاوزات به پلیس گزارش نمیشود و 98 درصد متجاوزان حتی یک روز هم در زندان نخواهند بود .

تجاوز در دانشگاه های آمریکا :

بر طبق آمار گزارش شده بیش از 65668 دختر در سن دانشگاه و 2866 پسر در سن دانشگاه در سال مورد تجاوز جنسی قرار میگیرند . بیش از یک چهارم دختران در سن دانشگاه تجربه تجاوز جنسی را داشته اند که از این تعداد فقط 16 درصد گزارش شده است .

آمار تجاوزات جنسی در دختران غیر دانش آموز 1.2 بیشتر از دانش آموزان می باشد . دانش آموزان دختر به احتمال زیاد در منظقه دور از خانه مورد تجاوز قرار میگیرند اما دخترانی که که دانش آموز نیستند در خانه و محل زندگی خود مورد تجاوز قرار میگیرند . در مناطق روستایی احتمال تجاوز به دختران که دانش آموز نیستند دو برابر بیشتر است .

تجاوز جنسی در زندان های آمریکا :

بر طبق آمار به تعداد بیشتری از مردان نسبت به زنان در زندان های آمریکا تجاوز میشود .216 هزار گزارش از تجاوزات جنسی در زندان های کشور آمریکا در هر سال ثبت میشود .

 

4 . کشور بریتانیا ( انگلیس و ولز )  :

بر طبق آمار که در گزارش بررسی اجمالی تخلفات جنسی در انگلیس و ولز توسط وزارت دادگستری در سال 2013 منتشر شد حدود 85000 تجاوز جنسی صورت گرفته بود که 73000 تجاوز به زنان و دختران و 12 هزار تجاوز به مردان شده بود .این آمار از وقوع 230 تجاوز در روز خبر میدهد .

آمارها نشان میدهد که از هر 5 زن انگلیسی یک زن خشونت جنسی را قبل از 16 سالگی تجربه کرده است .

خبرگزاری بی بی سی گزارشی مبنی بر افزایش تعداد تجاوزات جنسی در انگلیس و ولز داد که در این خبر افزایش 29 درصدی این جرایم را به اوج خود در سال های اخیر رسانده است .

به گزارش NSPCC در بین دختران و پسران با رنج سنی بین 13 تا 18 سال در انگلیس و ولز یک سوم دختران و 16 درصد پسران مورد خشونت جنسی قرار گرفته اند و همچنین 250 هزار  دختر نوجوان حداقل یک بار مورد سواستفاده جنسی قرار گرفته است .

12 درصد پسران و 3 درصد دختران گزارش ارتکاب خشونت جنسی با پارتنر خود را داشته اند .

 5 . کشور هند :

تجاوز در کشور هند به مشکلی عظیم تبدیل شده است .بر اساس گزارش NCRB جنایات علیه زنان در هند با افزایش 7.5 درصدی روبه رو شده است .تعداد تجاوز گزارش شده در هند از 24923 تجاوز در سال 2012 به 33707 تجاوز در سال 2013 رسیده است .

بیشتر قربانیان تجاوز در هند از میانگین سنی بین 18 تا 30 سال برخوردارند .از هر سه قربانی تجاوز یکی زیر 18 سال و از هر ده قربانی تجاوز یکی زیر 14 سال سن دارد .بر اساس تخمین زده شده در هندوستان هر 20 دقیقه به یک زن تجاوز میشود .دهلی نو از آمار تجاوز بالاتری نسبت به سایر شهرهای هند برخوردار است .در هندوستان 93 زن در هر روز مورد تجاوز قرار میگیرند که بیشتر متجاوزان از افراد آشنا هستند .در کشور هند بسیاری از تجاوزات گزارش داده نمیشود به گونه ای که برخی بر این عقیده اند که 90 درصد تجاوزات گزارش نمیشود .

 6 . کشور نیوزیلند :

در سال 2013 ننگ گروه Roast Busters که با مست کردن دختران زیر سن قانونی به صورت گروهی به دختر تجاوز میکردند در نیوزیلند در جهان به اوج خود رسید .

به گزارش مجله پزشکی بریتانیا لانست آمار تجاوز در نیوزیلند از حد معمول جهان بالاتر است .طبق گزارش دادگستری نیوزیلند در هر 2 ساعت یک نفر مورد آزار جنسی قرار میگیرد .آمار حاکی از آنست که از هر سه دختر یکی و از هر شش پسر یک نفر قبل از 16 سالگی مورد تجاوز قرار گرفته اند .آمار نشان دهنده افزایش پانزده درصدی تجاوزات در کشور نیوزیلند میباشد .فقط 9 درصد تجاوزات به پلیس گزارش میشود که از همین نه درصد فقط سیزده درصد به محکومیت مجرم منتهی میشود .

 7 . کشور کانادا :

طبق آمار افزایش تجاوز در کشور کانادا بسیار شدید بوده است به گونه ای که بر طبق گزارش خبرنگاران 460 هزار تجاوز در سال در کشور کانادا صورت میگیرد . بر طبق این گزارش از هر 1000 نفر 33 مورد تجاوز جنسی گزارش شده است .

در آمریکای شمالی از هر 4 زن یک زن در طول زندگی خود به صورت شکنجه مورد تجاوز قرار میگیرد .11 درصد این زنان آسیب جسمی شدیدی از شکنجه های تجاوز جنسی میبینند .با توجه به آمار فقط 6 درصد تجاوزات به پلیس گزارش داده می شود که هشتاد درصد آن را تجاوز به زنان تشکیل میدهد .بیشتر تجاوزات در خانه صورت گرفته که 80 درصد تجاوزات توسط آشنایان و اقوام فرد مورد تجاوز صورت میگیرد .از میان تجاوزات در کانادا 17 درصد دختران زیر 16 سال و 15 درصد پسران زیر 16 سال مورد تجاوز قرار گرفته اند .

واقعیت تلخ تر در کشور کانادا این است که 83 درصد زنان معلول جسمی در زندگی خود مورد تجاوز قرار میگیرند .

8 . کشور استرالیا :

در کشور استرالیا نیز وضعیت تجاوز وخیم است به گونه ای که در سال 2012 حدود 51200 مورد تجاوز بالای 18 سال ثبت شده است .

تقریبا یک سوم افراد مورد تجاوز قبلا حادثه تجاوز را در نزدیکان خود مشاهده کرده اند .در جهان تقریبا از هر 14 زن یک زن با شکنجه مورد تجاوز جنسی قرار میگیرد که در کشور استرالیا از هر 6 زن به یک زن با شکنجه تجاوز میشود .استرالیا به همراه نیوزیلند با گزارش 16.4 درصدی تجاوز به زنان در جهان رتبه دار هستند .بر طبق گزارش کارن ویلیس در NSW بیش از 70 درصد تجاوزات در استرالیا توسط اعضای خانواده یا دوست یا آشنا یا همکاران یا در مدرسه صورت میگیرد . حدود 29 درصد از تجاوزات نیز توسط کسانیست که دختر یا زن مورد تجاوز با وی در شبکه های اجتماعی یا در خیابان ها ملاقات داشته و فقط یک درصد از تجاوزات توسط فرد غریبه انجام شده است .

 9 . کشور زیمبابوه :

در کشور زیمبابوه در هر 90 دقیقه یک زن مورد تجاوز قرار میگیرد . بر طبق آمار ملی زیمبابوه در هر ماه به 500 زن تجاوز میشود که از تجاوز روزانه به 16 زن پرده برمیدارد .در سه ماه اول سال 1524 مورد تجاوز گزارش شده و ثبت شده است که نسبت به آمار 1285 تجاوز در سه ماهه اول سال پیش افزایش داشته است .

در بین تجاوزات گزارش شده 780 مورد به کودکان رنج سنی 11 تا 16 سال و 276 مورد به کودکان بین 5 تا 10 سال تجاوز شده است .

به گزارش یونیسف 42 درصد تجاوزات در زیمبابوه به کودکان است و هر روز در حال افزایش می باشد به گونه ای که آمار 2192 گزارش در سال 2010 به 3112 گزارش در سال 2014 رسیده استین آمار با توجه به گزارش های ثبت شده می باشد .

 10 . کشور های دانمارک و فنلاند :

از هر سه زن در اروپا یک زن توسط مردان مورد حمله فیزیکی و جنسی قرار میگیرند .بر اساس گزارش آژانس اتحادیه اروپا در سال 2014 حدود 47 درصد زنان در فنلاند مورد آزار جنسی قرار گرفته اند که این آمار نشان دهنده آزار جنسی 52 درصدی زنان در کشور دانمارک می باشد .فنلاند یکی از آخرین کشورهایی از اروپا بود که در سال 1994 تجاوز را غیر قانونی اعلام کرد .

در مصاحبه ای از هر ده زن بیش از یک زن به خشونت جنسی اعمال شده به آنان توسط افراد بالغ قبل از رسید به سن 15 سالگی اقرار کردند که از هر 20 مورد یکی مورد تجاوز قرار گرفته بود . از هر 5 زن یک زن سابقه تحمل خشونت جنسی از پارتنر خود را داشته اند .فقط 13 درصد زنان تجاوز را به پلیس گزارش داده اند .

نتبجه گیری :

اگر آزادی های جنسی می تواند موجب نظم نظام جنسی شود چرا در بزرگترین کشورها با ادیان الهی و یا ادیان زمینی که به صراحت زنا و زنازادگی را گناه ای بس عظیم و حتی قبیح می شمارد ما شاهد این هم زنا یا زنا زاده و تجاوز به عنف و خیانت همسران بهم هستیم ؟

اگر به گفته بعضی به اصطلاخ روشنفکران سرکوب غرائز موجب هرج و مرج جنسی میشود پس این هم روابط نامشروع و فرزندان زنا و همجنسگرایی و افراط در بی اخلاقیهای جنسی ناشی از چیست ؟

چرا بالاترین خیانتهای همسران بهم در کشورهای اروپایی و غربی ثبت و گزارش شده است ؟(البته و صد البته این به این معنی نیست که در کشورهای اسلامی این موضوع وجود ندارد و قطعا فرا خور اخرالزمان یکی از مهمترین معضلات این کشورها هم همین خواهد بود به استناد احادیث محکم  که در بالا بیان شد).

اگر در کشورهایی که نه حجابی و نه الزامی و نه محدودیتی وجود دارد پس چرا امار شبکه های تلویزیونی و سایتهای سکسی و بیندگان فراوان از خود همان کشورها برای دیدن این برنامه ها رو به فزونی است ؟

اولین توصیه حضرت عیسی مسیح ع به پیروانش چه بود ؟زنا نکنید.....

جواب همه این سوالات یک چیز است چه در غرب یا شرق  و یا در کشورهای مسلمان فقط مومنین واقعی با اعتقادی راسخ و نه ظاهری و با ایمان باطنی به یک زندگی زیبا دست یافته اند آنان نه زنا گویای این واقعیت است.

بلکه به تمام ظواهر ظاهری شیطانی دنیا پشت پا زده اند و در اراده و مسیر راهشان اموزه های واقعی پیامیرانشان را دنبال میکنند .

آنانیکه امروز دنبال هرزه گی هستند با پیروی از فرامین شیطانی سعی در ارضاء تمایلات سرکش و بی منطق خود میروند اینان همان کسانی هستند که اگر برای عیاشی در هرجا و با هر نظامی و با هر محدودیت یا آزادی بدنبال دیو عفریت سکس کاذب هستند و بدانید هیچ وقت و تحت هیچ شرابطی سیرایی نخواهند داشت و آمارها و گزارشات جهانی گویای این واقعیت است.

سخن اخر اینکه در انتهای زمان شیطان  با سه چیز ما را بسوی خود دعوت میکند:شهوت کاذب،موسیقی اغنایی و بی و بند باری دینی .

به آمار دیل توجه فرمایید؟

 

 

شواهد مبتنی بر آمار کتاب ایزابل ساوهیل، منتشر شده  است.

ایالات متحده آمریکا با ۴۲۸ میلیون، هلند با ۱۸۷ میلیون و انگلیس با ۵۲ میلیون در رتبه‌های اول تا سوم کشورهای دارنده صفحات مستهجن هستند.

 

جالب اینکه بالاترین ببینده هم در همین کشورها ست .

چه شد این هم آزادی جنسی و نه خبری از سرکوب جنسی در میان است ولی می بینیم که آمار های فوق نشان میدهد عمق فاجعه پست شدن انسانها و حتی بالا رفتن از مرز حیوانیت.

به آمارهای خیانت کلیساها در تجاوز به کودکان و یا حتی روابط جنسی همگرایی خود پدران روحانی که بزرگترین معضل امروز واتیکان همین امر است و حتی تا جایی که در بین اسقف های این امر موجب بی آبروی واتیکان شده.


فایل‌های شخصی 42 کشیشی که به کودکان تجاوز کرده‌اند، برنامه‌ها برای پرداخت پول به حدود 20 هزار کشیش متجاوز برای ترک کلیسا و گواهی کشیش‌هایی که نگران هستند این رسوایی چگونه به وجهه عمومی واتیکان ضربه خواهد زد نیز در میان فایل‌های منتشر شده هستند.

مجله "میلواکی سنتینل" گزارش داد، تکان‌دهنده‌ترین بخش، فایل‌های پدر "لارنس مورفی" است که متهم است در دوران تصدی خود 200 پسر ناشنوا را آزار و اذیت می‌کرده است.

 

 

نتیجه تصویری برای تجاوزکشیشان  روحانی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.brookings.edu/book/generation-unbound/

http://پاور آو پازیتیویتی – powerofpositivity

نتیجه تصویری برای ‪( birth outside marriage آمارهای‬‏

نتیجه تصویری برای ‪( birth outside marriage آمارهای‬‏

نتیجه تصویری برای ‪( birth outside marriage آمارهای‬‏

تحیقیق  ،گرد آوری و ترجمه و برگردان بخشی از مقاله :سایت معرفت الله