إِلَهِي عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْكَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَيْكَ الْمُشْتَكَى وَ عَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِي الْأَمْرِ الَّذِينَ فَرَضْتَ عَلَيْنَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِكَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عَاجِلاً قَرِيباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ يَا مُحَمَّدُ يَا عَلِيُّ يَا عَلِيُّ يَا مُحَمَّدُ اكْفِيَانِي فَإِنَّكُمَا كَافِيَانِ وَ انْصُرَانِي فَإِنَّكُمَا نَاصِرَانِ يَا مَوْلانَا يَا صَاحِبَ الزَّمَانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ یان چاپ -->
بسللیم

وبلاگ معرفت الله

لطفا به سایت اصلی ما مراجعه فرمایید www.marefatallah.com

وبلاگ معرفت الله

مراجعه کنندگان محترم شما می توانید به سایت ما به آدرس www.marefatallah.com مراجعه فرمایید ضمنا انشاءالله تا یکماه اینده سایت فوق با 1300 موضوع تکمیل خواهد شد.
آنچه ما را به سر منزل منظور که همانا رسیدن به معرفت الله است می رساند
بی دلی در همه احوال خدا با او بود اونمی دید و زدور خدایا میکرد
گوهری که از کون و مکان بیرون بود طلب از گمشدگان لب دریا میکرد
آدرس ایمیل :alimohammadzadeh1344@yahoo.com
موضاعات این وبلاگ غبارتند از عرفان و اخلاق ، گناه و توبه ، خدا سنجیده ، شیطان و شیطان پرستی ، تشرفات به محضر امام الزمان عج ، آخرالزمان ، لقمه های حلال ،چشم برزخی ، طی الارض ، قبل از ظهور ،ظاهر ، دنیا بعد از ظهور ،صالحان ، ابدال ، اوتاد ، قطب ، مراقبه ،خودپرستی ، هوای نفس ،شهوت پرستی ،تزکیه نفس ، تقوا ،اولیای خدا ،اذکار اللهی ،انجلیستها، انجیل، تورات، زندگی پیامبران،مکاشفه........

Image result for ‫ایت الله سیستانی‬‎ Image result for ‫ایت الله بهجت‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎
آخرین نظرات
  • ۲۷ آذر ۹۷، ۲۰:۱۸ - محمد محمودزاده
    جالب بود
  • ۵ آبان ۹۷، ۱۸:۳۶ - زینب
    عالی


نتیجه تصویری برای : سلاح مخفی برای تغییرات آب و هوایی، جنگ الکترومغناطیس مورد استفاده قرار می گیرد

این مقاله با دقت مستند در جنگ آب و هوا برای اولین بار توسط پژوهش های جهانی در تاریخ 1 اوت 2010 منتشر شد.

برخی از ویرایش های کوچک انجام شده است. کانال های CBC، کانال تاریخی و Trutv.com که در مقاله ذکر شده است، اکنون می توانند مشاهده شوند.

"این فقط نظریه پردازان توطئه نیست که نگران HAARP هستند. اتحادیه اروپا این پروژه را نگرانی جهانی خواند و تصویب کرد که خواستار اطلاعات بیشتر در مورد خطرات بهداشتی و زیست محیطی آن است. علی رغم این نگرانی ها، مقامات در HAARP اصرار دارند که این پروژه چیزی شگفت آوری نسبت به یک مرکز تحقیقاتی رادیو نیست. "

- نقل قول از یک مستند تلویزیونی در HAARP توسط شرکت پخش کانادایی (CBC).

HAARP (برنامه تحقیقاتی آکوستر فعال با فرکانس بالا) یک برنامه دفاعی ارتش آمریکا کمی شناخته شده و در عین حال بحرانی است که در طول سال ها در محافل خاصی ایجاد اختلاف نظر کرده است. با وجود اینکه مقامات HAARP انکار می کنند، برخی از محققان معتقدانه ادعا می کنند که قابلیت های مخفی الکترومغناطیس HAARP برای پیشبرد هدف اعلام شده نظامی ارتش آمریکا برای دستیابی به سلطه کامل طیف تا سال 2020 طراحی شده است. دیگران تاکنون ادعا می کنند که HAARP می تواند و برای تغییرات آب و هوایی، برای ایجاد زلزله و سونامی، برای مختل ساختن سیستم های ارتباطی جهانی و بیشتر استفاده می شود.

جنبه های اصلی برنامه به دلایل امنیتی "امنیت ملی" مخفی هستند. با این وجود شکی نیست که هارپ و تسلیحات الکترومغناطیسی که در جنگ استفاده می شوند وجود دارد. با توجه به وب سایت رسمی HAARP ، "HAARP یک تلاش علمی است که با هدف مطالعه خواص و رفتار یونوسفر، با تاکید خاص بر توانایی درک و استفاده از آن برای بهبود سیستم های ارتباطی و نظارت برای اهداف غیر نظامی و دفاعی است." یونوسفر لایه بالایی ظریف فضای ما است که از حدود 30 مایل (50 کیلومتر) تا 600 مایل (1،000 کیلومتر) بالاتر از سطح زمین فاصله دارد.

وب سایت HAARP اذعان می کند که آزمایش هایی انجام می شود که از فرکانس های الکترومغناطیسی به منظور جلوگیری از ضربه زدن به پالس، پرتوهای انرژی استفاده می کنند تا "به طور موقت یک منطقه محدود یونوسفر را تحریک کنند." برخی از دانشمندان معتقدند که هدفمند کردن این لایه حساس می تواند پیامدهای بزرگی و حتی فاجعه بار داشته باشد. محققان هراپ نگرانند از دکتر میشل چوسودوفسکی از دانشگاه اوتاوا و دکتر نیک بیگیچ آلاسکا (پسر کنگره آمریکا) شواهدی ارائه می دهند که نشان می دهد این اختلالات حتی باعث ایجاد سونامی و زلزله می شوند.

دو مهمترین فیلم مستند رسانه ای، یکی از شبکه CBC پخش عمومی کانادایی (نگاه کنید به پایین) و دیگری توسط Channel History (در زیر)، کارهای داخلی HAARP را در قدرتمندترین شکل نشان می دهد. مستند مستند CBC به خوبی تحقیقاتی شامل این نقل قول کلیدی است:"این فقط نظریه پردازان توطئه نیست که نگران HAARP هستند. در ژانویه سال 1999، اتحادیه اروپا پروژه را یک نگرانی جهانی دانست و تصویب کرد که خواستار اطلاعات بیشتر در مورد خطرات بهداشتی و زیست محیطی آن است. علی رغم این نگرانی ها، مقامات در HAARP اصرار دارند که این پروژه چیزی شگفت آوری نسبت به یک مرکز تحقیقاتی رادیو نیست. "

برای تماشای این مستند مستند آنلاین 15 دقیقه ای جذاب آنلاین اینجا کلیک کنید .

برای مشاهده سند اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) که HAARP و سلاح الکترومغناطیس مشابه را به سؤال می برد، اینجا کلیک کنید .

متن واقعی در گلوله نقطه 24 در این سند می گوید که اتحادیه اروپا "به دلیل اثرات گسترده آن بر محیط زیست به عنوان یک نگرانی جهانی را در نظر می گیرد، و خواستار آن است که مفاد قانونی، زیست محیطی و اخلاقی مورد بررسی بین المللی بدن مستقل قبل از هر گونه تحقیق و آزمایش دیگر. "این سند نازک تر بیان می کند که اتحادیه اروپا از امتناع دولت آمریکا از فرستادن هر کسی به شواهدی از HAARP شکایت می کند.

برای یک مستند مستند کانال تاریخی که دقیقتر و دقیقتر از 40 دقیقه در HAARP و دیگر سلاحهای مخفی مورد استفاده برای جنگ الکترومغناطیسی قرار دارد، اینجا را کلیک کنید . در زیر دو نقل قول از مستند کانال تاریخچه:"سلاح های الکترومغناطیسی ... یک پدیده نامرئی را که صدها بار از قدرت الکتریکی در یک پیچ و خم رعد و برق قوی تر است، بسته می کند. یکی از آنها می تواند موشک های دشمن را از آسمان بیرون ببرد، یکی دیگر می تواند برای نابودی سربازان در میدان جنگ استفاده شود، هنوز هم برای کنترل جمعیت غولپیکر با سوزاندن سطح پوست آنها. در صورت انفجار بیش از یک شهر بزرگ، یک سلاح الکترومغناطیسی می تواند تمام ثانیه های الکترونیک را از بین ببرد. آنها همه انرژی مورد استفاده برای ایجاد یک پالس الکترومغناطیسی قدرتمند را دارند. ""انرژی مستقیمی چنین فناوری قدرتمندی است که می تواند برای گرم کردن یونوسفر برای تبدیل آب و هوا به یک سلاح جنگی استفاده شود. تصور کنید که از یک سیل برای نابود کردن یک شهر یا گردبادها استفاده کنید تا یک ارتش نزدیک در بیابان را از بین ببرد. ارتش زمان زیادی را برای اصلاح آب و هوا به عنوان یک مفهوم برای محیط های جنگی صرف کرده است. اگر یک پالس الکترومغناطیسی بر روی یک شهر بیفتد، اساسا همه چیزهای الکترونیکی در خانه شما به نظر می آیند و بیرون می روند و به طور دائمی تخریب می شوند. "

تاریخچه کانال مستند

برای کسانی که هنوز شک دارند که چنین سلاح های ویرانگر مخفی توسعه یافته است، در اینجا یک نقل قول جذاب از یک مقاله در روزنامه پیشرو نیوزیلند، نیوزیلند هرالد است:"آزمایش های باتجربه زمانی جنگی در ساحل جزیره اوکلند انجام شد تا یک بمب موجی جزر و مدی را بسازد و فایل های رمزگشایی آن را نشان می دهد. رؤسای دفاعی ایالات متحده گفتند اگر این پروژه قبل از پایان جنگ به پایان برسد، می توانست نقش مهمی در این بمب اتمی داشته باشد. اطلاعات مربوط به بمب سونامی، که به نام پروژه مهر و موم شناخته می شود، در پرونده های 53 ساله وزارت امور خارجه و تجارت منتشر شده است.

اگر ارتش مخفیانه یک سلاح تولید کرد که می تواند بیش از نیم قرن پیش باعث سونامی شود، چه نوع سلاح مرگبار پیشرفته در حال حاضر در دسترس است؟

و چرا این که عموم مردم هنوز درباره اسلحه های مخفی بیش از 50 سال پیش نمی دانند؟

برای درک اینکه چرا رسانه ها این مسائل بسیار مهم را پوشش نمی دهند، اینجا را کلیک کنید . واضح است که ارتش توانایی ایجاد سونامی و احتمالا باعث ایجاد زلزله و طوفان نیز می شود. وقت آن است که ما اقدام به انتشار کلمه در این موضوع حیاتی کنیم.

پس از تفسیر برای ژنرال های برتر در کار من به عنوان مترجم زبان با وزارت امور خارجه آمریکا، متوجه شدم که برنامه ریزان نظامی همیشه علاقه مند به توسعه سلاح های ویرانگرانه هستند. با این وجود، این اسلحه تا زمانی که ممکن است، به دلایل امنیت ملی ظهور پیدا کند. بسیاری از لایه های محرمانه شدیدی که در ارتش و دولت وجود دارد، باعث می شود که تعداد کمی از مردم از توانایی های فجیع برای مرگ و نابودی که در طول سال ها توسعه یافته اند، آگاهی داشته باشند. نمونه های زیادی از پروژه های مهم دفاعی سال ها و حتی دهه ها با موفقیت از چشم عموم حمایت می شود.

این پروژه عظیم منهتن (توسعه اولین بمب اتمی) یکی از این نمونه هاست. ساختن یک کل شهر برای حمایت از پروژه در اوج ریج، تنسی با موفقیت از حاکم دولت محروم شد. بمب افکن های مخفی در طول سال ها مخفی نگه داشته شد و مردم هنوز هیچ راهی برای دانستن قابلیت های کامل آن ندارند. این است که از طریق استفاده از سازمان های نظامی و اطلاعاتی سازمان یافته که قدرت نخبگان دنیای ما، که با همکاری متحدان کلیدی در دولت و مالکیت شرکت ها در رسانه ها کار می کنند، قادر به انجام کلاهبرداری های بزرگ و عملیات مخفی مانند کسانی هستند که درگیر با HAARP.

برخی از محققان در مورد احتمال دخالت HAARP در حوادث مهم مانند زلزله در هائیتی، سونامی اندونزی و طوفان کاترینا سوال هایی مطرح کرده اند. آیا می توان این آزمایشات HAARP را انجام داد؟ شاید آنها حتی توسط عناصر سرکش که کنترل این فناوری ویرانگر را به دست آوردند، ایجاد شود. البته بلایای طبیعی مثل این اتفاق می افتند به طور طبیعی، اما اگر شروع به تحقیق کنید، در برخی از این بلایا، بی نظمی های زیادی وجود دارد. شواهد بی قاعده است، با این حال با قابلیت شناخته شده و ناشناخته عمده مخرب این سلاح، سوالات جدی همچنان ادامه دارد.

جسی ونتورا ، Seal نیروی دریایی سابق که تبدیل کشتی گیر تنها به پس از آن تبدیل به فرماندار مینه سوتا، نیز انجام شده است خاص در HAARP است که کمی sensationalized، با این حال حاوی اطلاعات مفید است. شما می توانید این ویژه را در YouTube در این لینک تماشا کنید .


منبع اصلی این مقاله پژوهش جهانی و WantToKnow.info است

کپی رایت © فرد بروکس ، تحقیقات جهانی و WantToKnow.info ، 2018

 This carefully documented article on Weather Warfare was first published by Global Research on August 1, 2010.

Some small edits have been made. The CBC, History Channel and Trutv.com documentaries quoted in the article can now be viewed.

"It's not just conspiracy theorists who are concerned about HAARP. The European Union called the project a global concern and passed a resolution calling for more information on its health and environmental risks. Despite these concerns, officials at HAARP insist the project is nothing more sinister than a radio science research facility. "

- Quote from a TV documentary on HAARP by the Canadian Broadcasting Corporation (CBC).

The HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) is a little-known, yet critically important US military defense program that has generated quite a bit of controversy over the years in certain circles. Though denied by HAARP officials, some respected researchers allege that HAARP's secret electromagnetic warfare capabilities are designed to advance the US military's stated goal of achieving full-spectrum dominance by the 2020 year. Others go so far as to claim that HAARP can and has been used for weather modification, to cause earthquakes and tsunami, to disrupt global communications systems, and more.

Major aspects of the program are kept secret for alleged reasons of "national security." Yet there is no doubt that HAARP and electromagnetic weapons that can be used in warfare do exist. According to the official HAARP website , "HAARP is a scientific endeavor aimed at studying the properties and behavior of the ionosphere, with particular emphasis on being able to understand and use it to enhance communications and surveillance systems both for civilian and defense purposes." The ionosphere is the delicate upper layer of our atmosphere which ranges from about 30 miles (50 km) to 600 miles (1,000 km) above the surface of the Earth.

The HAARP website acknowledges that experiments are being carried out to use electromagnetic frequencies to fire pulsed, directed energy beams in order to "temporarily excite a limited area of ​​the ionosphere ." Some scientists state that purposefully disturbing this sensitive layer could have major and even catastrophic effects. Concerned HAARP researchers like Dr. Michel Chossudovsky of the University of Ottawa and Alaska's Dr. Nick Begich (son of a US Congressman) has present evidence that these disturbances can even lead to tsunami and earthquakes.

Two key major media documentaries, one by Canada's public broadcasting network CBC (see below) and the other by the History Channel (below), reveal the most powerful ways HAARP's inner workings. The very well researched CBC documentary includes this key quote:

"It's not just conspiracy theorists who are concerned about HAARP. In January of 1999, the European Union called the project a global concern and passed a resolution calling for more information on its health and environmental risks. Despite these concerns, officials at HAARP insist the project is nothing more sinister than a radio science research facility. "

To watch this engaging 15-minute CBC documentary online, click here .

To view the European Union (EU) document that brings HAARP and similar electromagnetic weapons into question, click here .

The fact that the EU "considers HAARP, in the context of its far-reaching impact on the environment, to be a global concern, calls for its international law, ecological and ethical implications to be examined" The EU rejoins the repeated refusal of the US government to send anyone to give evidence on HAARP.

For an even more detailed and revealing 45-minute History Channel documentary, HAARP and other secret weapons used for electromagnetic warfare, click here . Below are two quotes from the History Channel documentary:

"Electromagnetic weapons ... pack an invisible wallop, hundreds of times more powerful than the electric current in a lightning bolt. One can blast enemy rails out of the sky, another could be used to blind soldiers on the battlefield, yet another to control an unruly crowd by burning the surface of their skin. If detonated over a large city, an electromagnetic weapon could destroy all electronics in seconds. They all use directed energy to create a powerful electromagnetic pulse. "

"Directed energy is such a powerful technology that can be used to heat the ionosphere to turn weather into a weapon of war. Imagine using a flood to destroy a city or tornadoes to decimate an approaching army in the desert. The military has spent a huge amount of time on weather modification as a concept for battle environments. If an electromagnetic pulse went over a city, basically all the electronic things in your home would go out and out, and they would be permanently destroyed. "

History Channel Documentary

For those who still doubt that such devastating secret weapons have been developed, here is an intriguing quote from an article in New Zealand's leading a newspaper, The New Zealand Herald :

"Top-secret wartime experiments were conducted off the coast of Auckland to a perfect tidal wave bomb, declassified files reveal. United States defense chiefs said that if the project was completed before the end of the war, it could have played a similar role as the atomic bomb. Details of the tsunami bomb, known as Project Seal , are contained in 53-year-old documents released by the Ministry of Foreign Affairs and Trade. "

If the military secretly developed a weapon that could cause a tsunami over half a century ago, what kind of advanced deadly weapons might be available now?

And why is it that the general public still does not know about secret weapons developed over 50 years ago?

To understand why the media does not cover these extremely critical issues, click here . Clearly the military has the ability to cause a tsunami and may cause earthquakes and hurricanes as well. It's time for us to take action to spread the word on this vital topic.

Having learned that the military planners are always interested in developing the most devastating weapons possible, I learned that I have interpreted it for top generals in my job as a language interpreter with the US Department of State. Yet these weapons are kept secret as long as possible, allegedly for reasons of national security. The many layers of intense secrecy in the military and government result in very few people being aware of the terrible ability of death and destruction that have been developed over the years. There are many examples of major defense projects that have been successfully kept out of the public's eyes for years and even decades.

The massive Manhattan Project (a development of the first atomic bomb) is one such example. The building of an entire city to support the project in Oak Ridge, Tennessee was successfully kept secret even from the state governor. The stealth bomber was kept secret for many years, and the public still has no way of knowing it's full capabilities. It is through the use of highly organized military and intelligence services that the world's power elite , working in cooperation with key government allies in the media and corporate ownership, are able to carry out major cover-ups and secret operations such as those involved with HAARP.

Some researchers have raised questions about the possible involvement of HAARP in major disasters like the earthquake in Haiti, the Indonesian tsunami, and the hurricane Katrina. Could these have been HAARP experiments gone awry? They may have even been caused by the rogue elements that gained control over this devastating technology. Of course, disasters like this happen regularly on a natural basis, but if you begin to research, there is some high strangeness around some of these disasters. The evidence is inconclusive, but with the known and unknown major destructive capabilities of this weapon, serious questions remain.

Jesse Ventura , the former Navy Seal who turned the pro wrestler only then to become the Governor of Minnesota, has also done a special on HAARP, which is a bit sensationalized, yet contains useful information. You can watch this special on YouTube at this link .