إِلَهِي عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْكَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَيْكَ الْمُشْتَكَى وَ عَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِي الْأَمْرِ الَّذِينَ فَرَضْتَ عَلَيْنَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِكَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عَاجِلاً قَرِيباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ يَا مُحَمَّدُ يَا عَلِيُّ يَا عَلِيُّ يَا مُحَمَّدُ اكْفِيَانِي فَإِنَّكُمَا كَافِيَانِ وَ انْصُرَانِي فَإِنَّكُمَا نَاصِرَانِ يَا مَوْلانَا يَا صَاحِبَ الزَّمَانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ یان چاپ -->
بسللیم

وبلاگ معرفت الله

لطفا به سایت اصلی ما مراجعه فرمایید www.marefatallah.com

وبلاگ معرفت الله

مراجعه کنندگان محترم شما می توانید به سایت ما به آدرس www.marefatallah.com مراجعه فرمایید ضمنا انشاءالله تا یکماه اینده سایت فوق با 1300 موضوع تکمیل خواهد شد.
آنچه ما را به سر منزل منظور که همانا رسیدن به معرفت الله است می رساند
بی دلی در همه احوال خدا با او بود اونمی دید و زدور خدایا میکرد
گوهری که از کون و مکان بیرون بود طلب از گمشدگان لب دریا میکرد
آدرس ایمیل :alimohammadzadeh1344@yahoo.com
موضاعات این وبلاگ غبارتند از عرفان و اخلاق ، گناه و توبه ، خدا سنجیده ، شیطان و شیطان پرستی ، تشرفات به محضر امام الزمان عج ، آخرالزمان ، لقمه های حلال ،چشم برزخی ، طی الارض ، قبل از ظهور ،ظاهر ، دنیا بعد از ظهور ،صالحان ، ابدال ، اوتاد ، قطب ، مراقبه ،خودپرستی ، هوای نفس ،شهوت پرستی ،تزکیه نفس ، تقوا ،اولیای خدا ،اذکار اللهی ،انجلیستها، انجیل، تورات، زندگی پیامبران،مکاشفه........

Image result for ‫ایت الله سیستانی‬‎ Image result for ‫ایت الله بهجت‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎
آخرین نظرات

شیطان با تمام قوا آماده شده است

پنجشنبه, ۱۹ اسفند ۱۳۹۵، ۰۸:۵۴ ب.ظ

غرض از این مقاله بحث سحر و جادو و یا مواردی از این قبیل نیست ، اگرچه تمام این موارد وجود دارد و متاسفانه اکثر یهودیان که میراث بر کتب جادو گری بوده اند تا به امروز سعی کرد ه اند از این مورد نهایت استفاده را ببرند که بدلیل ارتباط سحر و جادو با اجنه و شیاطین موفق هم بوده اند ،امروز سینمایی هالیود با ساخت فیلمهای شیطانی خود به ترویج این گروه ها پرداخته و افکار بینندگان را به این سمت سوق میدهد. ولی موضوع اصلی این است که امروز شیطان با تمام لشگر خود برای اغواء انسانها مشغول بکار شده اند و در این راه گناهانی که تعدادی از آنهادر تمام دوره های بشری وجود داشته ،ولی امروز تمام آنها یکجا وجود دارند و این بخاطر آنست

که تا او(شیطان) بتواند اکثریت مردم را به بیراهه هدایت نماید و هشدار لازم بر این اصل استوار است که چون انسان امروز و حاکمانشان به دروغ متوسل شده اند و در احادیث و قرآن کریم دروغ بدترین گناهان محسوب شده ،بطوری همه گناهان را در اطاقی قرار دادند و درب آن اطاق را با کلید دروغ قفل نمودند و ماامروز شاهد این واقعیت تلخ در تمام جوامع بشری هستیم و این نشان میدهد شیطان در سایه حکومتها با جدیت تمام مشغول به انحراف کشاندن اکثریت بندگان هستند و رویارویهای امروز حاصل دستورات اوست . و مومنان برای محفوظ ماندن بایستی حتما به قرآن و عترت رسول الله متوسل باشند تا از گزند اجنه و شیاطین محفو ظ بمانند .

امروز صحنه نبرد بین حق و باطل کاملا مشخص است اما برای اهلش و شیطان هم در این میان هرآنچه که در آستین داشته بیرون ریخته و دیگر آس برنده ای در آستین ندارد .و تمام سیاستمداران و پیروانش با حربه دروغ در صدد بکارگیری همه ابزار برای جدب مردم به سمت خود هستند.

این ابزار عبارتند از :دروغ،ریا،نفاق،فتنه،ربا،اختلاس،رشوه،تن فروشی،اعتیاد،عجب،خودخواهی،بزرگنمایی،خونریزی،آمیختن باطل با حق ،کشتار انسانهای بیگناه،حسد،کینه و............ امروز در تمام جهان همه این گناهان یکجا جمع شده اند ،آیا وقت آن نرسیده است تا با دقت بیشتری مراقب خودمان باشیم تا در برابر طوفانهای سهمناک اخرالزمان از جا کنده نشویم و همجون کوه استوار باشیم انشاءالله.

از تمامی معصومین بویژه امام رضا (ع) در این مورد سوال شده که آیا سحر و جادو حقیقت دارد ایشان فرمودند: بله و زیان می رساند، از بسیاری از آیات قرآن نیز می توان چنین استنباط نمود، در آیه 4 سوره فلق آمده است: خداوندا از شر جادوگرانی که گره ها می دهند به تو پناه می برم و همچنین در آیه 102 و 103 سوره بقره نیز این گونه اشاره شده است : و در زمان حکومت سلیمان، آنها تسلیم وسوسه هایی بودند که شیطان صفتان همواره در گوششان زمزمه می کردند، سلیمان ناسپاس نبود بلکه ناسپاسی و کفران برازنده شیطان صفتانی بود که به مردم جادوگری می آموختند و به خاطر آگاهی که آن دو فرشته موجود در بابل یعنی هاروت و ماروت از سحر و افسونگری داشتند مردم به طمع آموختن سحر به سوی آنها رهسپار می شدند و آنان به هر کسی که آموزش می دادند می گفتند: کار ما آزمون سخت و سنگین است، مراقب باشید به دامن کفر و ناسپاسی نیافتید! و آنها آموختند که چگونه با جادوگری بین زن و شوهر جدایی بیندازند، اما غافل از اینکه خداوند نمی گذارد به کسی زیان برسانند مگر آنکه خود خدا اراده کرده باشد! و آنها در حقیقت چیزی را می آموختند که نه تنها نفعی برایشان ندارد بلکه زیان و نکبت آن متوجه خود آنهاست و خود آنها نیک می دانند آن که چنین کالای زشتی خریده است هیچ بهره ای از حیات جاودانی نخواهد داشت و اگر آگاهی از حقیقت داشتند می فهمیدند که خود را به بد چیزی فروخته اند (102) اما اگر به جای افسون و جادوگری به خداوند قادر و آگاه ایمان می آوردند و حرمت فرمانهای خدا را نگاه می داشتند برایشان از هر چیز دیگری با برکت تر بود اگر می دانستند.

از مفاد آیات بالا نکاتی استخراج می شود که اولا آورنده علوم سحر و جادو 2 ملک از طرف خود خداوند بر روی زمین به نام هاروت و ماروت می باشد و از طرف این دو فرشته چنین علومی آموزش داده شده، اما آنها مامور به چنین کاری بوده اند، شاید آزمونی از طرف خداوند بوده است؟ و خودشان گفتنه اند که چنین کارهایی ننمایید که این کارها شما را به کفر و ناسپاسی می کشاند.

توضیحات مولف کتاب: خوانندگان گرامی این حالات عجیب از سوی شرع مقدس اسلام ممنوع شده و به هیچ عنوان نباید دست به چنین افعالی زد، اما فقط اجازه داده شده است افرادی از این علوم آگاهی داشته باشند که اگر اثرات ناگوار جادوگری برای مسلمانان مشکلاتی پدید آورد، عده ای از اهل فن می توانند با فراگیری این علوم مبادرت به ابطال این اعمال شیطانی بنمایند و هجوم انرژی های منفی و سنگین که به چاکراه سوم انسان ( شبکه خورشیدی ) آسیب می رساند و باعث اختلالاتی در روح، روان و جسم انسان می شود برطرف گردد.

گاهی چنین حالاتی باعث بروز برخی بیماری های روحی، روانی، دشمنی بین افراد، از بین بردن مهر و محبت بین زوجین و جدایی آنها و عدم تحمل دیگران می شود. بسته شدن رزق، بخت و بسیاری از مسایل منفی دیگر. اما اکیدا توصیه می شود برای ابطال چنین حالاتی به هیچ وجه پیش افرادی که تحت عنوان رمال و فالگیر می باشند نروید زیرا گاهی به علت آگاهی کم آنها و ایامی که طبق علوم غریبه ایام قمر در عقرب شما می باشد برای شما کارهایی می کنند که نتیجه عکس می دهد و وضعیت شما را بحرانی تر می نماید، لذا توصیه اکید اینجانب فقط استفاده از قرآن به ویژه سوره های یاسین، چهارقل، آیة الکرسی و مواردی است که در کتاب عنوان شده است.

به خاطر اثرات مفید قرائت قرآن همواره توصیه به آن می شود این را بدانید که اگر کسی هر روز سوره یاسین و موارد یاد شده در بالا را بخواند هیچ اثری منفی در وی اثر نخواهد نمود، لذا تصمیم بگیرید جهت پیشرفت در کارهای دنیوی و اخروی خود حتما قرآن را در برنامه همیشگی خود جای دهید.