إِلَهِي عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْكَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَيْكَ الْمُشْتَكَى وَ عَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِي الْأَمْرِ الَّذِينَ فَرَضْتَ عَلَيْنَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِكَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عَاجِلاً قَرِيباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ يَا مُحَمَّدُ يَا عَلِيُّ يَا عَلِيُّ يَا مُحَمَّدُ اكْفِيَانِي فَإِنَّكُمَا كَافِيَانِ وَ انْصُرَانِي فَإِنَّكُمَا نَاصِرَانِ يَا مَوْلانَا يَا صَاحِبَ الزَّمَانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي أَدْرِكْنِي السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِينَ یان چاپ -->
بسللیم

وبلاگ معرفت الله

لطفا به سایت اصلی ما مراجعه فرمایید www.marefatallah.com

وبلاگ معرفت الله

مراجعه کنندگان محترم شما می توانید به سایت ما به آدرس www.marefatallah.com مراجعه فرمایید ضمنا انشاءالله تا یکماه اینده سایت فوق با 1300 موضوع تکمیل خواهد شد.
آنچه ما را به سر منزل منظور که همانا رسیدن به معرفت الله است می رساند
بی دلی در همه احوال خدا با او بود اونمی دید و زدور خدایا میکرد
گوهری که از کون و مکان بیرون بود طلب از گمشدگان لب دریا میکرد
آدرس ایمیل :alimohammadzadeh1344@yahoo.com
موضاعات این وبلاگ غبارتند از عرفان و اخلاق ، گناه و توبه ، خدا سنجیده ، شیطان و شیطان پرستی ، تشرفات به محضر امام الزمان عج ، آخرالزمان ، لقمه های حلال ،چشم برزخی ، طی الارض ، قبل از ظهور ،ظاهر ، دنیا بعد از ظهور ،صالحان ، ابدال ، اوتاد ، قطب ، مراقبه ،خودپرستی ، هوای نفس ،شهوت پرستی ،تزکیه نفس ، تقوا ،اولیای خدا ،اذکار اللهی ،انجلیستها، انجیل، تورات، زندگی پیامبران،مکاشفه........

Image result for ‫ایت الله سیستانی‬‎ Image result for ‫ایت الله بهجت‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫علامه قاضی‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎ Image result for ‫مرحوم هاشم حداد‬‎
آخرین نظرات
  • ۵ آبان ۹۷، ۱۸:۳۶ - زینب
    عالی

علمای گذشته اهل کرامت بودند

دوشنبه, ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۵۹ ب.ظ

‏بر گرفته از کتاب  ملاقات علمای بزرگ اسلام با امام زمان علیه‌السلام

بزرگانی در قدیم بودند ، نه خیلی قدیم از همین متاءخرین ، آیا واقعا ما فرزندان آنها هستیم ؟ آیا ما خلف صالح آنها هستیم ؟
مرحوم آقا شیخ عبدالکریم حائری می فرمودند : زمانیکه ما در سامراء بودیم من و عده ای دیگر از دوستان مثل آقا شیخ فضل اللّه نوری ( 210) و . . . خدمت میرزا محمد تقی شیرازی ( 211) بودیم در آن هنگام یکدفعه یک شیخ ژولیده با عمامه ای غیر متعارف و با لباسهای غیر نظیف آمد ، اما او را زیاد تحویل نگرفتیم ولی مرحوم میرزا آن شیخ ژولیده را خیلی احترام کرد بطوریکه باعث تعجب ما شد . یکدفعه آن شیخ ژولیده رو به من نموده از من یک سؤ ال شرعی کرد ، من او را تحویل نگرفتم و جوابش را ندادم .
مرحوم میرزا از این برخورد من خیلی ناراحت شد و خودش شروع کرد به جواب دادن و فرمود : علماء اینگونه می فرمایند . آن شیخ ژولیده گفت : حکم الهی این نیست حکم الهی این است که من می گویم و شروع کرد به بیان کردن آن .
با کمال تعجب دیدیم که میرزای شیرازی مطالب آن شیخ را تقریر کرده و مشغول نوشتن شد . و سپس رو به آن شیخ کرده و گفت : مطلبی که شما فرمودید اینگونه بود ؟ !
آقا شیخ عبدالکریم می گوید این سبب تعجب بعدی ما بود .
یکدفعه آن شیخ رو به میرزا کرد و گفت این آقایان را معرفی نکردی ، میرزا گفت ایشان شیخ فضل اللّه نوری می باشد . آن شیخ گفت : ایشان همان شیخ فضل اللّه نوری می باشد که در جریانات مشروطه در ایران به دار آویخته می شود (این هم سبب تعجب دیگر ما) سپس میرزا گفت ایشان هم آقا شیخ عبدالکریم یزدی می باشند .
آن شیخ فرمود : نکند ایشان همان آقا شیخ عبدالکریم حائری باشند که علم مرجعیت را در قم بر دوش می گیرند و حوزه علمیه قم را احیاء و تاءسیس می کنند .
آقا شیخ عبدالکریم می فرمود در این هنگام تعجب ما بیشتر شد . پیش خود گفتیم ما که در حوزه نجف جزء طلاب درجه دو هم نیستیم ، داعیه مرجعیت داشته باشیم ! ؟
سپس آن شیخ خداحافظی کرد و رفت و میرزا کفشهای او را جفت کرد . (این هم باعث تعجب بیشتر ما شد) .
بعد از آن رو به میرزا کردیم و گفتیم ایشان که بود که اینگونه با او برخورد نمودید ، فرمودند : آخوند ملا فتحعلی سلطان آبادی . ( 212)
یا مرحوم آقا سید جمال گلپایگانی زمانیکه در نجف بود و در منزلش نماز می خواند یکدفعه به حضار در مجلسش رو می کند و می گوید همین حالا یا همین امروز آیت اللّه آقا سید محمد حجت در قم وفات کرد .
یا مرحوم آقا سید جمال آقا می فرمود : دو هفته بعد از رحلت آقا ضیاء عراقی در نماز وتر ایشان (آقا ضیاء) آمد و گفت همین امشب آقا شیخ محمد حسین اصفهانی ( 213) وفات کرد .
آیا ما واقعا فرزندان این علما هستیم ؟
  • العبدعلی اکبر